FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Share
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by Legend_boy on 28.03.08 18:56

  me vrap do shkoja tek ajo qe te mos humbisja me kohe I love you
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by DON_PABLO on 28.03.08 18:59

  ashtu si veproj gjithmone....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by Elboy814 on 28.03.08 19:13

  po sikur i bi si ters te kapesh shoqen e ngushte te ishit!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by Legend_boy on 28.03.08 19:15

  PO CER THU MOR BUR Arrow Arrow Arrow
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:29

  pun qe sbehet.nuk ka lezet dy shoqe te ngushta me te njejtin djale
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by angel on 07.05.08 21:21

  Jetes ne fakt nuk i dihet dhe shpeshhere nuk e komandojme zemren mgjt nese edhe shoku i ngushte i ishit do te ndjente te njejten gje per mu,dmth nuk ka qene shok me te vertete i ngushte.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by piccola_stella on 27.01.09 14:20

  ....une sdo e beja per nje djal ...me verte zemra nuk komandohet por kemi dhe mendje e cila duhet te na ndihmoj te arsyetojme...ndersa sikur te lidhej shoqa ime me e mire me ishin tim...me mua do e kishte keq punen....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:06

  ASGJE PO TE DONTE LE TVINTE SmileSmileSmileSmileSmile

  Sponsored content

  Re: NQS do ju pelqente shoqja e ngushte e ishit tend dhe ajo te ndjete te njejten gje....si do vepronit?????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:23