FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  sms qesharake!!!

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sms qesharake!!!

  Post by Elboy814 on 28.03.08 18:52

  Si eshte problemi me telefonin tend,u perpoqa te ta merrja por operatori me tha Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sms qesharake!!!

  Post by Elboy814 on 28.03.08 18:54

  Vodafone,personin qe keni kerkuar
  shume e keni nervozuar
  sepse mesazhe dashurie nuk i keni derguar
  nese edhe kesaj here nuk i dergoni
  edhe me teper do ta nervozoni..
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: sms qesharake!!!

  Post by DON_PABLO on 28.03.08 19:34

  ABONENTI XXXXXXXXX JU LUTET T'I TELEFONONI.AMC ESHTE MIRE TE JESH I PARI.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sms qesharake!!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 28.03.08 19:55

  KARTA JUAJ SKADON PER 7 DITE. ESHTE VODAFON AI QE TE HARXHON...
  ESHTE MOMENTI YT ESHTE VODAFON...

  eklisse
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : itali ( jam nga el)
  Job/hobbies : studioj per mjeksi
  Humor : argetues
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: sms qesharake!!!

  Post by eklisse on 07.04.08 17:21

  vlera e kartes tuaj nuk mjafton per kryerjen e kesaj thirrje,ju lutem rimbushni cel se po ze mirimanga.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sms qesharake!!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 17:24

  llogaria juaj u shtuam me 1000 lek. transferta u krye nga vodafon per arsye bamiresie...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms qesharake!!!

  Post by Gjak_Verdheblu on 12.04.08 15:20

  Shiko cka u thot Enver Hoxha grave njehere ne nje tubim me rastin e festes se 8 marsit:

  Te dashura shoqe,
  Ua kam vene... dhe do tu jua ve...
  ne dukje se sa te madh e kam...
  karakterin dhe respektin ndaj jush.
  Po ta dini ju sa te madh e kam...
  karakterin dhe respektin ndaj jush
  te gjitha do te ma jepni nga nje here...
  te drejten e fjales
  Andaj zhvishuni...
  nga keto mendime mikroborgjeze
  dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush...
  tavolines dhe ta derdh ujet e glines.
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:26

  dashuria seshte patate qe te hahet brenda nje nate
  dashuria shtyll betoni qe te ze tensioni
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:30

  Nje Dj...ne fakuletet dhe qka ndolli:D

  Na ishte njeher nje djalosh edhe shkon ne provim edhe kur e vet profa per emrin a ja tregon edhe qohet me kcye prej gzimit tani profa e vet qka kie bre aj ja kthen po kcej se e dita pyetjen e par me sukses


  nje nxenes pa dashje pordh ne klas ne ore te mesimit dhe tash profesori e qet jasht i thot pisi njehere dil jasht, ai nxansi nervozohet dhe del te shajt profesorin edhe rastesisht e nin petagogu dhe e vet pse po e shan profesorin, ai nxansi ja kthen thot po qysh bre mos em shajt kur mua me qiti jasht ne ajr te pastert e ata e thithin kundermimin .
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:30

  vjen ni gruue me marr do prushh ne nje zjem edhe te ai zjemi ehste tu u nxehh nje plak edhe ajo pa e vet e merr prushin kur e merr prushin pe vet kit plaken thon a jeni mir i pergjigjet plaka thot paii mir mir thot a jeni te lendum nai sen (dmth a jeni te rrahun nga serbet ) thot plaka boll valla nderhyn gruja me habi thot po qka i pergjigjet plaka t'merdhit .....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:31

  Une jam Bledi person VIP
  ne pantallona nuk mbaj rrip
  per humor jam simpatik
  komuniteti nderkombetar
  me qe i dukem njeri i mbare
  ne mbrojtje me ka marre.....

  Specialista prej tan planetit
  do ti kem n sherbim pran vetit
  bukur dine me ba gjithcka
  ja se cilet jane ata:

  Nje vile te bukur ne dergut
  e bukur me te lan pa mend......
  na projektoi inxh. Kinez Je Fe Mut
  dhe ndihmesi i tij Qen bir Qen


  Do ta baje instalimin e ujrave
  sa te filloje fresku
  hidrauliku rumun Tubo Saracinesku

  Installimet elektrike
  do ti baje nje simpatike
  francezja e bukur si perrri
  matmazel Zhytem Terry......

  Ne shtepine time si pastruse
  asht nje vajze nuk asht nuse
  ka dy jave qe po jep prova
  bullgarja Nadja Nushpikova

  Sa per mish nuk do bije ne hall
  une per te nuk vuj hiq
  se kam kasap nje quhet daid kick

  Une jam llups qe ha e te kepus
  e kam barkun te thelle si pus
  kuzhinjer do te kem nje rus
  gatuan paster e me cilesi
  tavarish Rrujboll Pacamurkovski

  M'i sjell pjatat fet e fet,
  e nuk me len me u ba nervoz
  kamarjeri i urte Grek
  Tarabullus Mekos.....

  Pijet m'i ka enda
  do te mi zhgjedh ne te gjith boten
  teknologu nga Hollanda:
  Van Got Broken....

  Nga semundjet nuk trembem asnje fije,
  se do te kem doktor shtepije
  nje turk te pashem alamet
  emri i tij Qok Gjyzel Melek Hyzmet..

  Kam shofer nje djale te ri
  vetem ecen tan shpejtesi
  ka lindur ne Gjeorgji
  eshte i urte e nuk ban naze,
  quhet Rrota Kanalaze...

  Bageti do te kem boll
  e do m'i ruj me kujdes
  Katundari spanjoll ;
  Coban Lopez...

  Keshilltar politik
  do te kem nje Britanik
  per kete pune eshte kampion
  mister Mashton Rrenson...

  Sekretar personal
  do te kem nje Italian
  eshte i urte e eshte i zoti
  sinjor Shamatin Jafutkoti....

  Per zbulime sekrete ,dmth. gjithandej me degju..
  se kush flet keq per mu,
  e vrap me ardh me me tregu,
  do te kem nje Gjerman veshur me rroba luksi
  quhet Majer Padit Fuksi...

  Kur te jem ne terezi
  e reomatizen te kem tek shpina
  do te me freskoje per bukuri
  italiania ;Dorbuta Patlina...

  Nuk kam frike maskat me corap
  nuk baj of ,as nuk baj uf ,
  budygard kam nje Arab
  e therras Derman Kukuisuf..

  BLedi oh Bledi
  po me therriste gruja
  cohu prej gjumit
  pse flet fjale te huja..???
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:33

  ma le nje here "te drejten e fjales"
  ti e di qe e kam te madh "respektin ndaj teje"
  mos me le ti bie me dore "tavolines"
  se me derdhet pastaj "birra".
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:33

  une jam x-i
  ti je ypsiloni
  un per tu
  bie nga ballkoni
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:34

  Ate dite qe molla drithe
  my dogj gruja mu ne by*e
  por shyqyr qe ndodha prane
  i shpetova njeren ane
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:34

  ti je Y-psiloni
  X-i jam vete
  une per ty
  bie nga kati i trete..
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:35

  si u ndive kur tu ngul,
  u merzite kur tu shkul,
  se ai leng te kishte hyr
  se ai vend te ishte fryr!
  kete gje dota provosh
  sahere bleten ta ngacmosh
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:36

  Une per ty thaj Detin, ngrij Diellin, permbys Planetin
  Per ty shuaj Driten, vras Hene, shkaterroj Orbiten
  Per ty mallkoj Token, prish Parajsen, permbys Boten
  Per ty behem Djall, vras Njerez, hy ne Varr.
  Une per ty bej gjithqka mbi te gjitha bej SHAKA..
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:36

  Me kujtohet hala ajo dite kur t'pash,
  me sy ngjyre pasuli e me bel te trash,
  prej parfemit fallc n'dy guj rash,
  numrin e telefonit kur ma lype s'ta dhash,

  Moj e keqja neper Prishtine,
  se ki vendin as n'vitrine,
  kur t'pash ate dite ne kapigjik,
  ti e ki vendin ne kopsht zoologjik,

  Shminka jote shpejt fshihet,
  era e djerses me kilometra t'nihet,
  ftyra jote si leter grithse,
  kryt si te maqines thithse,

  Moj e keqe ne internet,
  t'shkojne jarget si sherbet,
  vothet e medhaja si tepsi,
  floket e bardha si jamboli,

  Me begj rreth qafe shkon e kthehesh,
  me tesha pembe gjith veshesh,
  kepucet e kuqe si patligjon,
  kur fol ti kurkush nuk t'ngon,

  "Eh kuku" t'pat thone nona,
  shko laju oj qike e jona,
  neper kmish tu kan lepit shume bombona,
  shko bleji nja tri shampona,

  Kshilla e jeme per ty ish kone,
  ma pak me fol e me nejt ne dhome,
  pse s'pe bon nji ndrim,
  shko laju me varekin...!!!!
  ahhahahahahahahahahahahha
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sms qesharake!!!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 22:36

  -Nje djale theu kemben se ra nga molla,
  -Nje makine u shkaterrua se u perplas me nje qershi,
  -Nje burre plak u var tek thana e tij,
  -...dhe pastaj thone qe frutat bejne mire...

  Sponsored content

  Re: sms qesharake!!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.05.18 18:51