FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Share

  Ultras_Verdheblu
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 2
  Age : 30
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : ultras
  Humor : tiger
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-28

  Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Ultras_Verdheblu on 28.03.08 16:20

  Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Legend_boy on 28.03.08 18:51

  DASHURIA
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by DON_PABLO on 28.03.08 19:12

  dashuria e shkaterron urrejtjen

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by IL PADRONE on 28.03.08 19:13

  kush ta tha ty
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Elboy814 on 28.03.08 19:14

  urrejtja is a kind of love
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:18

  Dashuria
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:25

  dashuria eshte me e forte ajo the thune ne dysh hahaahhaahah i thote burgut hapu vete ajo
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by jeta on 04.05.08 18:26

  dashuria e pse e varet nqs ben dicka qe me lendon do mbizoteronte urrjetja me pas
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by angel on 04.05.08 21:02

  Dashuria
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:49

  dashuria pa diskutim me e forte
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by fefe_metallica on 15.06.08 2:14

  dashuria

  se per dashuri iken vret veten
  per urretje vret tjetrin

  duhet me guxim te vrasesh vetne , sesa 1 person tjeter !
  keshtu qe fiton dashuria !
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by g-unit girl on 15.06.08 12:13

  normale qe dashuria, ehh ca ndjenje per zotin, me cmend fare
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Gjak_Verdheblu on 15.06.08 14:45

  Dhe per mua dashuria eshte me e forte.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by kitty on 18.06.08 18:38

  per nje njeri qe eshte rritur me dashuri esht dashuria;ndersa per dike qe esht rritur pa ngrohtesi familjare dhe ka vuajtur shume esht urrejtja ndaj fatit apo shoqerise qe e ka privuar nga ndjenja e bukur e dashurise

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:42

  fefe_metallica wrote:dashuria

  se per dashuri iken vret veten
  per urretje vret tjetrin

  duhet me guxim te vrasesh vetne , sesa 1 person tjeter !
  keshtu qe fiton dashuria !

  ej qafsha tgjith kjo esht pergjigje e papare, un sdi ca te them me shum per kte temen ! Wink
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by piccola_stella on 27.01.09 14:31

  ....eshte me e forte urrejtja...sidomos ajo qe vjen pas nje zhgenjimi dashurie...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:03

  SYT E TU QE KE HAP TEMEN HUAHUAHUAHUAHUA PO KURR KA NJE DASHURI TE PERJETESHME URREJTJA PRET BILETEN PER AVION E DIREKTE NE VARRR:)SmileSmileSmile:

  Sponsored content

  Re: Kush eshte me e forte "dashuria apo urrejtja

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:27