FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  mentaliteti ne shoqerin e sotme ndikon ne veprimet e nje adoleshenti?dhe pse?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 25
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  mentaliteti ne shoqerin e sotme ndikon ne veprimet e nje adoleshenti?dhe pse?

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:52

  mentaliteti ne shoqerin e sotme ndikon ne veprimet e nje adoleshenti?dhe pse?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: mentaliteti ne shoqerin e sotme ndikon ne veprimet e nje adoleshenti?dhe pse?

  Post by Snowhite on 28.04.08 9:51

  Ndikon, madje shume, sepse perpara se te bejme dicka, gjithmone mendohemi cfare do te thone te tjeret. Po mendoj se nga nje ane eshte dicka pozitive per ata qe i kane trute ne vend, duke i krahasuar me moshataret e shteteve te tjera. Edhe pse ata mund te jene me te lire, nuk do doja te kisha nje sjellje te atille.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mentaliteti ne shoqerin e sotme ndikon ne veprimet e nje adoleshenti?dhe pse?

  Post by angel on 09.05.08 22:40

  Normal qe ndikon sepse shpeshhere prej mentalitetit frenohemi per te bere disa gjera.Disa here ndikon pozitivisht,here te tjera te ndrydh ne vete,dhe nuk te le te jesh plotesisht vetvetja

  Sponsored content

  Re: mentaliteti ne shoqerin e sotme ndikon ne veprimet e nje adoleshenti?dhe pse?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:01