FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:51

  pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:47

  PSE DUHET TE NDIKOJE?SESHTE NDONJE GJE E MADHE
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by jeta on 03.05.08 16:48

  s'ka pse ndikohet
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by angel on 26.05.08 1:08

  Aspak.Si pa lidhje me duket

  misterjozja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : tirana
  Job/hobbies : student
  Humor : varet nga dita
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-02

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by misterjozja on 02.06.08 23:51

  Do ishte absurde te ndikonte.Cdo kush ka stilin e tij dhe mendoj se shoket/shoqet nuk jane aq e ceket sa te largohen vetem per kete fakte
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by moon_girl on 10.06.08 22:13

  nuk duhet te ndikoje fare nqs ndikon
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by Snowhite on 11.06.08 0:14

  moon_girl wrote:nuk duhet te ndikoje fare nqs ndikon

  Hahahahhahahhahahhhahah, sa kam qesh me kte. Nuk e di pse. Ndoshta e imagjinova si do dilte po ta thoshte ndonjeri kshu me goje. lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by angel on 12.06.08 17:44

  Hhaahaha edhe une qesha me ate lloj menyre te treguari Razz Very Happy Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by moon_girl on 12.06.08 19:30

  angel wrote:Hhaahaha edhe une qesha me ate lloj menyre te treguari Razz Very Happy Razz
  keshtu me erdhi me lehte per ta thene
  lol!
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by freedom to love on 23.06.08 14:37

  po miqte e vertet te vlerojn dhe te duan per gjera te tjera dhe jo per pirsing...
  pa lidhje mduket mua
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by Living_bride on 23.06.08 16:10

  kur i thash 2 shoqeve qe do beja pirsi ne gjuhe (me shaka e thash) ato than me nje goje-iiiiiii na e shpife. sdo rrim me me ty. ja kshu thopn shoqet e ''verteta''.
  nuk than mos e bej se esht e rrezikshme per shendetin por se kan frike se i paragjykojne si shoqet e ''asaj me pirs ngjuhe''
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by g-unit girl on 23.06.08 16:30

  sa inat i kam kshu lloj shoqet, te acarojne nervat pse ben kshu pse ben ashut, ii na e shpife apo ku di une se ca me te gric nervin e me te ca ate... se sdua me e thene, debilet sdurohen, po deshen le te vene pirsing mii e mos te thote ashtu ose ka mundesi mos te folin fare ee, shtrigat :X:X:X se harrova ta shkruaja tek fjalite me siper, srrime me me ty pffff po ik mi zhduku na plasi ne pfff hej zot shum ke ndenjur me mua bile ti kapesh ti mbysesh booooo :X:X:X


  p.s. beni cte doni verini ku te doni pirsing e mos pyesni njeri. as m,os tju interesoj fare cthone te tjeret per ju pastaj WinkSmile madje bejani prej inatit Razz dhe bejuni pordhe rruges pfff suratnat e tyre me na paragjyku neve :X:X
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by Living_bride on 23.06.08 16:42

  [quote="g-unit girl"]sa inat i kam kshu lloj shoqet, te acarojne nervat pse ben kshu pse ben ashut, ii na e shpife apo ku di une se ca me te gric nervin e me te ca ate... se sdua me e thene, debilet sdurohen, po deshen le te vene pirsing mii e mos te thote ashtu ose ka mundesi mos te folin fare ee, shtrigat :X:X:X se harrova ta shkruaja tek fjalite me siper, srrime me me ty pffff po ik mi zhduku na plasi ne pfff hej zot shum ke ndenjur me mua bile ti kapesh ti mbysesh booooo :X:X:X


  p.s. beni cte doni verini ku te doni pirsing e mos pyesni njeri. as m,os tju interesoj fare cthone te tjeret per ju pastaj WinkSmile madje bejani prej inatit Razz dhe bejuni pordhe rruges pfff suratnat e tyre me na paragjyku neve :X:X[/quote


  Razz Razz Razz sa e forte kjo. uee sa kam qesh. po he pra he, na can.....pppfff dhe gjoja shoqe te ngushta ee. une se kuptoj ca dreqin ka nje pirs qe duhet te prishi nje miqesi, ca pune u prish atyre.
  hahaha ke ol tamam g-unit girl. Wink Wink Wink lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by g-unit girl on 23.06.08 16:48

  [quote="Living_bride"]
  g-unit girl wrote:sa inat i kam kshu lloj shoqet, te acarojne nervat pse ben kshu pse ben ashut, ii na e shpife apo ku di une se ca me te gric nervin e me te ca ate... se sdua me e thene, debilet sdurohen, po deshen le te vene pirsing mii e mos te thote ashtu ose ka mundesi mos te folin fare ee, shtrigat :X:X:X se harrova ta shkruaja tek fjalite me siper, srrime me me ty pffff po ik mi zhduku na plasi ne pfff hej zot shum ke ndenjur me mua bile ti kapesh ti mbysesh booooo :X:X:X


  p.s. beni cte doni verini ku te doni pirsing e mos pyesni njeri. as m,os tju interesoj fare cthone te tjeret per ju pastaj WinkSmile madje bejani prej inatit Razz dhe bejuni pordhe rruges pfff suratnat e tyre me na paragjyku neve :X:X[/quote


  Razz Razz Razz sa e forte kjo. uee sa kam qesh. po he pra he, na can.....pppfff dhe gjoja shoqe te ngushta ee. une se kuptoj ca dreqin ka nje pirs qe duhet te prishi nje miqesi, ca pune u prish atyre.
  hahaha ke fol tamam g-unit girl. Wink Wink Wink lol!

  hahahahaha po normal mi goce sdurohen. ke shum te drejte te te largojne nga shoqeria vetem per nje prising pfff po po deshen mii ta thashe edhe iher hejj zot debile goca Mad Mad Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by angel on 25.06.08 14:47

  Po keto qe thoni ju squhen shoqe mi se ndryshe ska kuptim Mad
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:47

  ....aspak ska lidhje fare....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:20

  nuk ndikon fare ai eveper qef te vet rendesi ka te ejt i drejte ne shoqeri

  Sponsored content

  Re: pirsing a ndikon ne largimin e shoqeris dhe pse?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:15