FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by angel on 18.06.08 0:28

  Keto ditet e pushimeve duhet te ishin me ndryshe,se kshu jane be monotone fare!!! Mad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:02

  esht monotone ! te njejtat gjera qe perseriten vazhdimisht :S
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by freedom to love on 20.06.08 22:25

  sado perpiqesh tdalesh nga monotonia po ne kthetrat e saj perfundon
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by moon_girl on 20.06.08 22:28

  SI PUSHIM QE JEMI DUHET TE ISHIN SHUME ALEGRO,POR JANE CA DITE TE MERZITSHEM PER MUA.........SHPRESOJ QE TE NDRYSHOJNE DITET PASARDHESE...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by angel on 20.06.08 22:42

  Keto dy dite kot te qahem,kane qene cooool fare!!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by Greta on 20.06.08 23:55

  yep shume shum mir
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by angel on 20.06.08 23:56

  E di kjo lart!! Very Happy
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by Greta on 21.06.08 0:35

  po mi po,ku jam un je dhe ti ku je ti jam dhe un kshu vajti kjo pune Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by angel on 21.06.08 0:36

  ahahah sa bukur doli me rime Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by g-unit girl on 05.08.08 13:50

  e merzitshme cdo dite e me shum Sad

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:59

  keto kohet e fudit pak monotone...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by Eternal_Light on 06.08.08 12:13

  shuuum monotone, pa pik variacioni, pff
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by egoistja on 12.08.08 21:09

  eh varet nga dita.... tani per tani jo e merzitshme,perkundrazi eshte shuuuum e ngjeshur me aktivitete te ndryshme............
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:07

  ....per mua zakonisht eshte e merzitshme ....e vetmuar....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:52

  shum te pakta jan ditet qe te ejt dita e merziteshme ne pergjithesi tralala ter diten

  Sponsored content

  Re: si eshte jeta juaj e perditshme e merzitshme apo alegro?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:46