FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:48

  si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by Snowhite on 13.05.08 14:16

  Zgjedh rroba te pershtatshme dhe i kombinoj ato. Floket do doja shume t'i kisha kacurrela ose te pakten me onde, po edhe kshu si i kam, mjafton t'i mbaj te rregulla dhe nuk dukem keq.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:50

  as e caj koken fare.....jam gjithmon sportive ...dhe sdu te dukem ...floket....me onde ashtu si i kam....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by moon_girl on 14.05.08 21:39

  MJAFTON TE DUKEM MIRE DHE BUKUR.FLOKET KAM QE E VOGEL QE I KAM SHUME TE SHKURTRA DHE I NGREJ.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by angel on 15.05.08 15:33

  Nuk para i bej ndonje model te vecante flokeve thjesht mjafton te duken mire,ndersa rrobat mundohem ti nderroj e ti kombinoj perdite qe gjithashtu te jene te thjeshta por te bukura ne te njejten kohe.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 11:17

  thjesht bisht ose leshuar se i kam te drejta e ngjyre geshtenje Razz:P
  lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by angel on 16.06.08 14:49

  Duhet te hapim nje teme si veproni qe te dukeni me te shendosha lol! se me elegante skam, ku te shkoj une!1 Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:04

  hahahaha sh mire mii angel, ka lezet elegante se edhe une ashtu jam Razz:P
  boo me u shendosh ce do mii aman se sme pelqen fare loool
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by angel on 16.06.08 15:06

  jo mi jo as mua se shaka po beja.ce do me verte po edhe pak me e shendoshe do doja te isha une,po pak fare.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:21

  hahaha normale qe shaka miii Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:40

  veten me elegante? hahaha ne ca konteksti, se po qe puna per dobesi un skam nevoj se jam e 'elegante' vet Razz modeli i preferuar i flokeve te shkrurta fare (edhe pse nuk ben dot headbanging)
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by Greta on 18.06.08 18:43

  Vesh rroba te ngushta (haahah se bej shaka) Duke veshur rroba dhe vene bizhuteri elegante qe duken bukur per syrin dhe qe un ndjehem rehat kur i vesh.Sa per model e flokeve me pelq shume ashtu sic i bejne floket emo-t

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by kitty on 19.06.08 1:47

  AQ me sport aq me rehat!Floket dikur i kisha te drejta dhe shum te gjata i kapja naiher sic i kap Marseli jo tamam tamam si ia por afersisht.tani qe ikam te shkurtra s kam nai model te vecante
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by A.N.I. on 03.07.08 17:36

  e kush eshte ajo femer qe sdo te duket me elengante(normalisht pervec atyre qe jane).normal qe do doja te dukesha me elegante,po nuk eshte se e vras shume mendjen,vetem kur fiksohem ndonjehere dhe bej stervitje(gjoja,se lodhem qe 10 minutat e para),sa per floket,si bej ndonje model te vecante,thjesht i mbaj te leshuara dhe kacurrela,sic i kam.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by piccola_stella on 09.11.08 22:23

  ....elegante te tregon nje fustan i bukur ....sandale me tak 10 cm ...nje cant te vogel me brilant...nje model flokesh i bukur...dhe kaq.....po une se kam pa noiher veten kshu.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

  Sponsored content

  Re: si e tregoni veten me elegante ju vajza dhe cili eshte modeli i preferuar i flokeve?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:44