FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  i besoni dashurise me shikim te pare??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Elboy814 on 19.03.08 23:18

  nuk e di,
  nje pelqim ose vlersim me shikim te pare po por dashuri nuk e di....deri tani nuk e kam provuar
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 18:16

  I BESOJ POR NUK ME KA NDODHUR AKOMA, PO PRES UNE....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:48

  dhe une i besoj por nuk me ka ndodhur deri tani....
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by kasanova on 22.03.08 20:05

  po dhe mezi pres ta takoj
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:26

  Nuk i besoj
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by angel on 28.03.08 0:42

  perderisa nuk e kam provuar nuk kam si ta pohoj me siguri po as ta mohoj se nuk i dihet mund edhe te me ndodhe
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Elboy814 on 28.03.08 0:48

  nuk e ka provu kshu qe skam nga ta di megjithese kam ca ide...
  pse shum vajza kur ecin rruges e mbajne kken ulur qe te mos shikojn cuna..?!
  shum thjesht...kan frik se bien ne dashuri me shikim te par...
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by whats_up on 08.04.08 21:52

  ....ne shikimin e pare mund te kete vetem simpati.....
  pamja e jashtme gjithmone te genjen(nga pervoja kjo)....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Legend_boy on 08.04.08 21:55

  UEEEEE
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by whats_up on 08.04.08 21:59

  uiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:52

  ...po i besoj se e kam provu...dhe ndonse nuk e kam pran di qe ate dashuri e kam ne zemer....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by DarkAngel on 17.04.08 16:32

  them se eshte e mundur sepse cdo gje ndodhe ne kete bote
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Legend_boy on 17.04.08 16:58

  perderisa permedjet kjo fjale kaq e madhe besoj se po....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by devil princess on 17.04.08 17:02

  JOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJO
  KURRE KURRE
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by DarkAngel on 17.04.08 17:24

  une them se po sepse ka fakte
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Snowhite on 22.04.08 21:25

  Ndoshta nje fiksim i madh, po dashuri nuk besoj, sepse do te duheshe sadopak edhe ndikimi i atij personit tjeter ne kete ndjenje.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by angel on 22.04.08 21:30

  Pfff nuk e di po perderisa nuk e kam provuar vete nuk besoj shume, mbase mund te jete nje pelqim po dashuri e vertete jo
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by jeta on 05.05.08 23:57

  pelqim ka,dashuria ekziston me pare kur njihen me sh
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:53

  joooooo nuk i besoj me e provova po sdoli gje
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:36

  PO NJE EPRSON QE TE SHIKON SDO TE THOT SE ESHTE DASHURUAR ME TY AJO MBASE TE SHIKON SE JE SHUM I SHPIFUR DHE PER MOSTER TE SHIKON TY RE AHAHAH OSE MUA KUSH TE JET AHAHHA

  Sponsored content

  Re: i besoni dashurise me shikim te pare??

  Post by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Current date/time is 25.06.18 20:28