FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by angel on 27.06.08 23:41

  Se kapa shume kete lart une Fefe
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 23:46

  pse je zen me njeriun e zemres pra , qe do ishit me nerva
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by angel on 27.06.08 23:50

  Une po e supozoja qe ti treg atij cunit atje qe perderisa Snowhite nuk e ka njeriun e zemres akoma nuk ka si ta dinte ca do i thoshte
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.07.08 20:16

  Do i thosha,hajde tani prane meje,se kam me shume se kurre nevoje per ty.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by g-unit girl on 04.08.08 17:52

  Gjak_Verdheblu wrote:Do i thosha,hajde tani prane meje,se kam me shume se kurre nevoje per ty.


  e per ke e ke kte ti gjoja ee Razz:P:P:lol!:


  une do i thoja qe me mungon shuuuuuum dhe e dua shuuuuuuuuuuuuum
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.08.08 0:04

  g-unit girl wrote:
  Gjak_Verdheblu wrote:Do i thosha,hajde tani prane meje,se kam me shume se kurre nevoje per ty.


  e per ke e ke kte ti gjoja ee Razz:P:P:lol!:


  une do i thoja qe me mungon shuuuuuum dhe e dua shuuuuuuuuuuuuum

  E kam pas per dike qe eshte larg.
  Por ime e di ti per ke e ka un Smile)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.08.08 0:40

  ۰T۪۫۰۪۪۪۫۫۫E۪۪۫۫۰ -۰۪۫D۪۫۰۪۫U۪۫۰۪۫A۪۪۫۫۰ - ۰۪۫Z۪۫۰۪۫E۪۫۰۪۫M۪۫۰۪۪۫۫E۪۫۰۪۫R۰

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 27
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:01

  NJERIUT TE ZEMRES DO TI THOJA QE ME KE ZHGENJYER SHUUUUUUUUUUUUUUUUUM...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by piccola_stella on 28.08.08 18:29

  ...i them qe me mungon shum shum ....dhe smundem dot pa ty....te kam shpirt....
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by freedom to love on 29.08.08 10:12

  se kuptoj pse me zhgenjen dita dites....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by piccola_stella on 15.09.08 18:35

  ...i them qe se kuptoj ku gabova...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:26

  TE NDJEJ,ME MUNGON,TE KAM EPRHER NE ZEMER DHE PRANE.TE DUA

  Sponsored content

  Re: cfare do ti thonit njeriut tuaj te zemres ne keto momente??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 15:34