FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:40

  cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by jeta on 04.05.08 18:11

  varet,te zezen e perdor sh thjesht me e rehatshme,ose e te kuqen kur e kombinoj...e blune,dmth perdor gjithe ngjyrat varet nga kombinimi e dita
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Snowhite on 13.05.08 14:49

  E zeza me pelqen goxha sepse asnjehere nuk te tregon keq. Sidomos edhe kur kombinohet me rozen, del lezetshem. Keto kohet e fundit kam vene re edhe se kam shume rroba te kuqe. Edhe ajo me pelqen.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:43

  lejlaja....e adhuroj...esht ngjyra ime e preferuar..... por dhe e zeza me pelqen shume.....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by angel on 15.05.08 15:41

  E zeza dhe pink pa diskutim,jo vetem ne veshje po edhe kshu ne pergjithesi jane ngjyrat e mia te preferuara.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 16:04

  E VERDHA ESHTE NGJYRA IME....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by DarkAngel on 15.05.08 16:47

  roze dhe e kuqe
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Legend_boy on 15.05.08 17:20

  blu dhe e zeze

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:34

  e zeza sepse vet jam shume ibardhe
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 11:09

  tgjitha ngjyrat qe me shkojne mua ne veshje me pelqejne Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:09

  e Zeza, me ben te ndihem super mire !
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 18.06.08 18:10

  te gjitha ngjyrat............
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:13

  pse kam pershtypjen se ai cuni atje ka qef te bardhen apo e kam gabim?
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Greta on 18.06.08 18:16

  Pak a shume te gjitha por e zeza dhe jeshilja me pelqen shume meqe ra fjala e puc shume anetaren lart
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:18

  ska rendesi ngjyra rendesi ka te jen pambuk
  dhe un e puc fort anetaren lart

  Sponsored content

  Re: cila eshte ngjyra juaj e preferuar ne veshjen tuaj dhe pse?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:47