FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 25
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:37

  mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:43

  sepse duam te jemi te lire..........
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Post by Snowhite on 26.04.08 10:03

  Nqs ata jane rritur me nje menyre te caktuar, eshte e veshtire qe te ndryshojne per nje kohe te shkurter. Arsyet jane familja, karakteri, kushtet, intelekti, etj etj.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Post by jeta on 06.05.08 22:51

  familja,shoqeria,intelekti,jeta e tyre e pare ne konceptin e pergjithshem e nga rrethanat qe ndikojne ne te...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Post by angel on 07.05.08 21:54

  Jam e te njejtit mendim me anetaret me lart

  Sponsored content

  Re: mos bindja e nxenesve neper shkolla ndikon tek kultura e tyre dhe pse cila eshte arsyeja kryesore qe ata preferojn te vazhdojn sipas menyres se tyre?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 17:07