FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  piktoret e pikturave ne rruge...

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 25
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  piktoret e pikturave ne rruge...

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:35

  perse shum piktor pelqejn te piktorojn ne rrug?mos ndoshta eshte natyra qe i terheq?jpni sugjerime
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: piktoret e pikturave ne rruge...

  Post by angel on 28.05.08 15:44

  Mbase,nuk e di.Po eshte nje arsye ne shume te tjera qe mund te kete
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: piktoret e pikturave ne rruge...

  Post by piccola_stella on 15.09.08 18:44

  ...se ka levizje...ka njerez....ka monumente...ka gjalleri...dhe sh gejra te tjera te cilat mund te te sjellin dicka te bukur ose te hidhur ne mendje...dhe ato gjera mund te te ndihmojn te shprehesh ate qe ke brenda...

  Sponsored content

  Re: piktoret e pikturave ne rruge...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:46