FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 2 Bots

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

January 2017

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar


  mesimdhenia neper shkolla?a ndikon sjella e nxenesve ne mesimdhenie??

  Share

  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 24
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  mesimdhenia neper shkolla?a ndikon sjella e nxenesve ne mesimdhenie??

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:29

  perse mesuesit nuk shpjegojn ne menyr korrekte dhe pse duhet te ndodh kjo kur dim qe mesimdhenja ka ren shum tek nexnsit dhe a ndikon sjellja e nxenesve?

  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: mesimdhenia neper shkolla?a ndikon sjella e nxenesve ne mesimdhenie??

  Post by Snowhite on 01.05.08 17:00

  Nuk varet shume nga sjellja, po nga aftesia per te mesuar. Se te klasat relativisht te dobeta edhe mesuesit nuk lodhem aq shume se te klasat e mira.

  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 24
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: mesimdhenia neper shkolla?a ndikon sjella e nxenesve ne mesimdhenie??

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:22

  .....se di ca ndodh aty .... po ktu ku jam une ...cdogje eshte relative....dhe ne cdo klasa apo cdo prof ndryshon mesimdhenia....

  Sponsored content

  Re: mesimdhenia neper shkolla?a ndikon sjella e nxenesve ne mesimdhenie??

  Post by Sponsored content Today at 11:42


   Current date/time is 19.01.17 11:42