FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:19

  mardheniet seksuale ne adoleshenc te domosdoshme per cdo njeri apo thjesht aventura te castit?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 15:24

  aventure e castit mendoj un.
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by whats_up on 08.04.08 22:17

  fireoflove wrote:mardheniet seksuale ne adoleshenc te domosdoshme per cdo njeri apo thjesht aventura te castit?

  te dyja bashke........ lol!
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by Legend_boy on 09.04.08 18:04

  TE DYJA THEM DHE UNE
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:42

  AVENTURA Razz
  avatar
  il_professore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 8
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by il_professore on 10.04.08 14:18

  profesion
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 19:38

  ...ne adoleshenc ndoshta aventur... Embarassed Embarassed Embarassed

  Adri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : EL
  Job/hobbies : Basket...
  Humor : ------
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by Adri on 16.06.08 0:35

  ne adoleshenc aventure them dhe un...pastaj per te shtuar popullsine:P:P
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.06.08 0:39

  pse mo si do e shtojme popullsine ne me kopila? hahaha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by Elboy814 on 16.06.08 0:40

  ne kte frum pothuajs te gjith jemi gjinaziste dhe ne kte mosh esht vetem nje aventur...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 0:45

  hahahaha per te shtu popullsin hahaha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:03

  El_ninjo wrote:ne kte frum pothuajs te gjith jemi gjinaziste dhe ne kte mosh esht vetem nje aventur...

  ta mbeshtes vertet mendimin, mjaf i sakte per kte qe ke shkruar
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by egoistja on 16.06.08 14:41

  AVENTURE

  no_name
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : chati
  Humor : cerdomethen?
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-11-03

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by no_name on 05.11.08 16:23

  ne adoleshenc nje aventure them une...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:44

  po ca thua ore seksi ne cdo moment i domosdoshem eshte po ama te besh seks me nje qe di jo me nje qe ta emsosh tis e ashu squhet seks quhet testim ahahah

  Sponsored content

  Re: seksi...i domosdoshem apo aventur e castit???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:45