FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  droga?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  droga?

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:17

  perse disa pre nesh zgjedh kete rrug?dhe cfar ndikon tek ata?
  avatar
  L.G.
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 28
  Location : Albania
  Job/hobbies : Student
  Humor : LIMITS OF MAXIMUM
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: droga?

  Post by L.G. on 06.04.08 21:15

  we paskam nderin te shkruaj i pari ketu...PO KTA PSE NUK SHKRUJN KETU....apo bejn si cuna e goca te paster qe skan lidhje me drogen... Laughing ---SA PER DROGEN....MIRE E ESHTE TI PROVOSH TEGJITHA QE TU NJOHESH ANET NEGATIVE....

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: droga?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:46

  esht nji teme pak a shum si kjo qe thot ca ju shtyn te drogoheni, un jam pergjigj atje Very Happy
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: droga?

  Post by freedom to love on 23.06.08 14:29

  pse me verte thoni qe duhet provuar patjeter?????
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: droga?

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:50

  ...se jan injorante ...dhe i bejn keq vetes....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: droga?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:16

  mos e provoni se do ju rotullohet truri huahuahuahua

  Sponsored content

  Re: droga?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:39