FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  adoleshnca

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 25
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  adoleshnca

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:08

  adoleshenca periudha kur do te vendosim te ardhmen?apo thjesht periudha me e bukur e jetes?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: adoleshnca

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:30

  Eshte nje periudhe me shume pergjegjesi sepse aty hidhen hapat e pare ne rrugen e se ardhmes. Keshtu qe duhet gjithmone te veprojme me mendje dhe me pak me instikt.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: adoleshnca

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 05.05.08 16:04

  adoleshenca eshte:
  1.te beshe tualet ne ballkon,kur aty del cuni me i bukur i lagjes qe e ka ballkonin perballe teje megjithate ai sta vare.(per gocat)
  2.ti bleshe zyshes nje pale mobilje qe te kalosh,pasi kete vite ke ngelur.(per cunat edhe gocat)
  3.te zihesh me shoqen e ngushte per nje qese "lays"dhe ne fund fitimtare me gojen plot te thuash"loser!"(per gocat)
  4.te kapesh prej lokesh me shoqen e ngushte se e bleu lapsin e syve 100 leke me shume se ty.
  5. ti therrasesh zyshes "mortje"
  6.te dergosh SMS si puna e SOS ne testin e matematikes dhe te marresh nje goxha te bertiturkur tingellon zilja e celularit.......
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: adoleshnca

  Post by NoMore on 05.05.08 17:37

  adoleshenca eshte periudha me e bukur e jetes ku njeriu hedh hapat e para se cfare do te beje ne jete
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: adoleshnca

  Post by angel on 09.05.08 21:54

  Adoleshenca nje periudhe e bukur por teper e rendesishme ku duhet te jesh sh e kujdesshme
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: adoleshnca

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:30

  aty fillon dhe hipen shkallen e par epr ne jet......por ama ehste mosha me e bukur

  Sponsored content

  Re: adoleshnca

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:17