FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Elboy814 on 28.03.08 1:48

  keq puna... Twisted Evil Evil or Very Mad

  Mikona
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 3
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Mikona on 28.03.08 14:57

  tepakten une, mundohem sa me shume te mos bie ne sy
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Legend_boy on 28.03.08 18:52

  ME VERTE E KE...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:20

  Kurse une mendoj se ia ve ne dukje me shume menyra, pervec duke i thene drejperdrejt ose duke bere gjera qe s'jane ne karakterin tim.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by piccola_stella on 01.05.08 17:50

  ..........EEEEEEEE...........MUNDOHEM TA FSHEH DHE TJA TREGOJ NE TE NJEJTEN KOHE....MEGJITHESE NUK JAM EKSPERTE....NE RRADH TE PAR TREGOHEM E SINQERT....
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:21

  nerida wrote:..........EEEEEEEE...........MUNDOHEM TA FSHEH DHE TJA TREGOJ NE TE NJEJTEN KOHE....MEGJITHESE NUK JAM EKSPERTE....NE RRADH TE PAR TREGOHEM E SINQERT....
  e vertete esht kjo
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by jeta on 04.05.08 18:25

  asgje,thjesht jam vetja ime ajo qe ben shaka e flet me te gjithe,s'kam pse te bej dicka nqs i pel duhet ti pel kjo qe jam e jo ajo qe duhet te bej ti bie ne sy... ndoshta sillem e sh indiferente kundrejt tij,varet edhe e bej
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by angel on 07.05.08 21:40

  Mbse ne menyra nga me te ndryshmet,po jo drejtperdrejte.Ne nje te ardhme nuk i dihet po nuk besoj,jo per gje po shpeshhere keto menyrat e terthorta jane dhe me frytdhenese pastaj nese ia tregon duket sikur do ti imponohesh ne nje fare menyre dhe shume gjera mund te ndryshojne.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by piccola_stella on 08.05.08 17:21

  JAM_UNE_PA_JENI_JU wrote:
  nerida wrote:..........EEEEEEEE...........MUNDOHEM TA FSHEH DHE TJA TREGOJ NE TE NJEJTEN KOHE....MEGJITHESE NUK JAM EKSPERTE....NE RRADH TE PAR TREGOHEM E SINQERT....
  e vertete esht kjo

  ..po esht shum e vertet pse ....por tregohem e sinqert ne kuptimin qe flas per gjera te ndryshme pa i then troc ...EJ CUNI TI ME PELQEN SHUM....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Legend_boy on 13.06.08 11:19

  ashu eeeeeeeeee
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:35

  ehhh si ja bej mos pyet tkeqen, vuaj me shpirt e zemer, behem keq fare, vetem qaj :'(
  dhe ne cdo cast mendoj per te ( per njerin qe e dua shum)
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by g-unit girl on 28.07.08 11:48

  po si i behet kur ai cuni e di Razz:P
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Elboy814 on 28.07.08 11:50

  g-unit girl wrote:po si i behet kur ai cuni e di Razz:P
  ai cuni e di,ti e pelqen...ceshtje e zgjidhur.i takon cunit me vepru
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by g-unit girl on 28.07.08 14:52

  EL_NINJO wrote:
  g-unit girl wrote:po si i behet kur ai cuni e di Razz:P
  ai cuni e di,ti e pelqen...ceshtje e zgjidhur.i takon cunit me vepru

  bravoo el_ninjo shuum i sakte Very Happy Wink
  kshu ka ndodh Razz:P
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Elboy814 on 28.07.08 16:25

  te ka ndodh tu g-unit girl??????
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by g-unit girl on 28.07.08 16:29

  EL_NINJO wrote:te ka ndodh tu g-unit girl??????

  ehe Razz:P
  hajt se folim Razz
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Elboy814 on 28.07.08 16:31

  hehe ti...mir mir se folim...
  tung
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by egoistja on 01.08.08 16:27

  e hedh anash e anash dhe ia bej pak a shume te qarte me veprime ose sjellje pak te aferta qe per nje shok te thjeshte nuk jane ne temperamentin tim ti bej.dikush qe me njeh mire e kupton, ska nevoje per fjale..................
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:33

  Legend_boy wrote:ashu eeeeeeeeee


  ....po ashtu ....

  Sponsored content

  Re: si ja beni ju vajza kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.05.18 18:53