FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  www.kfelbasani.com

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 1:17

  Votoni Best Player 2008 ne kfelbasani.

  Per me shume informacione vizitoni faqen tone.

  Behuni pjese e forumit tone,dhe e TIGRAVE VERDHEBLU.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Elboy814 on 28.03.08 1:18

  e ke ne faqe te par kte adres.nuk esht nevoj per teme
  ok??
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 1:23

  Kete teme e hapa se nuk pashe teme per Elbasanin prandaj.dhe ketu do te flasim per futbollin e Elbasanit dhe organizimin e tifozerise.Meqe un jam pjese e tifo-grupit TIGRAT VERDHEBLU thash te hap dhe nje teme ketu.

  Respekte.................
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 1:36

  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Elboy814 on 28.03.08 1:49

  ja tifozi i vertet verdheblu.na silll dhe ca ultras te tjere ne forum?
  po ti nga e more vesh per kte forum?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 1:53

  me erdhi nje ftese ke hi5.

  un jam me te vertete shume tifoz mbas elbasanit.po te duash shikoi
  postimet e mija ke faqa elbasanit.po kte emer kam.ose si fytyre nqs me njeh.un jam ai cuni me xhup te zi ke fotoja.

  per ultras te tjere pa merak se do te sjell un te gjithe shoket e mi.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Elboy814 on 28.03.08 1:54

  eee te njof si fytyr ishe te interneti titit ne drek
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 1:55

  ehe isha.po pati mundesi dhe nje here prishe ate temen tjeter se ngatarrohemi pastaj dhe ca shkruajne ketu ca shkruajne atje.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 19:46

  Elbasani rrifet ne Tirane me rezultatin 2 me 1.Elbasani nuk di te mbaje dot rezultatin kur kishte shenuar nje here gol ne porten e Tiranes.Nga Tirana kishin dale dhe dy lojtare me te kuqe.Tani na e kaloi dhe Tirana ne renditje.V.K.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.04.08 20:56

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.04.08 20:57

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.04.08 20:57

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.04.08 20:58

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 12.04.08 15:46

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 12.04.08 15:50

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 12.04.08 15:53

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 12.04.08 15:54

  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 01.05.08 18:11

  bravo gjak verdheblu ne te tjereve nuk na fton ti
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 03.05.08 22:24

  JAM_UNE_PA_JENI_JU wrote:bravo gjak verdheblu ne te tjereve nuk na fton ti

  ashtu flet ti Tak.por tifozi i vertete rri ke karshija jo ne tribune.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:11

  Gjak_Verdheblu wrote:
  JAM_UNE_PA_JENI_JU wrote:bravo gjak verdheblu ne te tjereve nuk na fton ti

  ashtu flet ti Tak.por tifozi i vertete rri ke karshija jo ne tribune.

  une gjithmone ne tribune rri se edhe aty ka tifoze te vertete
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 06.07.08 0:15

  Rruges sy pa trembur TIGRAT po ecin
  Elbasanin e duam deri sa te vdesim
  Hajde tgjith duar lart tash
  Te kendojme
  Per Elbasanin tone qe shume e duam ne.

  Lalalala lalalala
  lallalalalalla
  allalalala
  lalalallala

  Gjithmone ne zemer
  Qenka Elbasani
  Gjaku i Verdhe
  Eshte begatia
  Venat ne zemer
  Qenka Elbasani
  Nese te duhemi ne zjarr
  Hyjme ne.......


  lalalallalala
  lalalalalala
  lalalalalala
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 06.07.08 0:16

  Ne kendojme (njeri)
  Ne kendojme (te gjithe)
  Ne luftojme (njeri)
  Ne luftojme (te gjithe)
  Ne jetojme vec per ty (njeri)
  Ne jetojem vec per ty (te gjithe)
  Gjersa ti je (njeri)
  Gjersa ti je (te gjithe)
  Dhe ne jemi (njeri)
  Dhe ne jemi (te gjithe)
  Vec perpara (njeri)
  Vec perpara (te gjithe)
  ELBASANI (njeri)
  ELBASANI (te gjithe)
  ELBASANI (njeri)
  ELBASANI (te gjithe)
  ELBASANI (njeri)
  ELBASANI (te gjithe)
  la la lala la la la la
  la la lala la la la
  la la la la la la la la
  la la la la, lalala
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 06.07.08 0:16

  Perpara Elbasani,
  Tigrat Kendojne,
  Edhe fitoren
  Ata e festojne,
  Bie tupani
  Kenga jehone,
  Perpara Elbasani
  Ti je Kampion...
  Ole ole, ole ole
  Elbasani kampion Ole Ole ole ole
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 06.07.08 0:16

  Besa bese
  Besen ta kam dhane
  Per Elbasan
  Jeten du me dhan
  Ku je nis moj lule me ere
  Ne ELBASAN tu fito per here.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Gjak_Verdheblu on 06.07.08 0:17

  ELBASANIN shum shume e dojna oooooooooooo
  kush na ka inat ju qifte nona oooooooooooooo

  Sponsored content

  Re: www.kfelbasani.com

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:41