FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  ca beni kur jeni tap???

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by fefe_metallica on 17.06.08 1:35

  Eternal_Light wrote:
  fefe_metallica wrote:ka kush ta mbroji motren tende lol

  he Cool Cool lol!


  Wink Wink Wink Wink
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by angel on 18.06.08 0:49

  Eshte nje nga gjerat qe ma do mendja do me ngele peng ne jete,se sbesoj ta provoj ndonjehere.Kshu eshte kur si fut dot pijet alkolike ne goje,mgjs si dihet me vone ca te ndodh!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 0:50

  angel
  prit se do vije dtl ime vitin tjeter
  hahaha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by angel on 18.06.08 0:51

  Ashtu,ca nderi do me beje po tia arrije!! lol!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 0:53

  angel ti sikur do ikje mi Razz
  tap sjam be naiher, mezi po pres mbremjen e matures... Very Happy Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by angel on 18.06.08 0:54

  iiii po mos e prish ate dite mi se sdo e mbash mend pastaj Very Happy
  meqe ra fj per maturen si dole sot ne provim?

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 0:59

  lene mos e pyt, yy sa mir kam dal Razz

  jo mi jo ate dit...yy ca sdo bej lol
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by freedom to love on 23.06.08 14:36

  a un sjam be tap kurr.sa kan tentu me mbe,puuu sja kan dal dhe un jam krenare hahahah

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 0:53

  tap, juhuu ca qefi per zotin, ssi fillim fillova te kerkoja birren qe e kisha pir me kohe, thoja : ku e kam birren, du birren time, kush ma piu birren" ,pastaj me kapi i qef me u hedh nga kati 4 lool, si perfundim ja plasa nji te qari as vet se morra vesh pse
  hahahahhahahahahahahhaaaaahahahhaahahaha loooooooooool
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:38

  uuuuuuuuuuuuuu sa mka amr malli per tu bo iher tap kam qe per ditlindjen time qe sjam deh booooooo. ca bej un???? pfffffffff ca sbej thuaj jam gaaaaaaaaaaallat fare vetem qesh kercej ti tregoj tgjitha ca kam e ca skam pasaj duhet tjem me personat e duhur se si dihet ehehehehe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:40

  CoYoT pi bira me krikla.hahahh.Mos u baj shume tape ne mbremjen e matures se nuk do te bash sh qef,ta them un nga eksperienca.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:43

  Gjak_Verdheblu wrote:CoYoT pi bira me krikla.hahahh.Mos u baj shume tape ne mbremjen e matures se nuk do te bash sh qef,ta them un nga eksperienca.
  ncuq nuk pi birre vetem ver edhe i lloj pije qe hollohet me red bull qe mu sme vjen emri ime (ngaqe jam pijance madhe Razz ahaha ) po spi ven e pa ven un vetem kur mblidhemi me shoqerin per qef per mbremje mature as qe behet fjal m,e u deh nuk pi fare se me fryhet barku e mrri fustani keq pasaj ahahahahah
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:46

  hahahaha.Per ate pijen tjeter besej se e ke fjalen per Jack Daniel's se ai holloet me red bull.dhe ate nuk ehollojne te gjithe,por ca tipa si puna jote qe duan te pine por nuk pijne dot. LOL. Very Happy Smile Razz
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 15:47

  mbaj shoket se jan me keq se un
  haha

  rasti fundit dje
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:49

  Gjak_Verdheblu wrote:hahahaha.Per ate pijen tjeter besej se e ke fjalen per Jack Daniel's se ai holloet me red bull.dhe ate nuk ehollojne te gjithe,por ca tipa si puna jote qe duan te pine por nuk pijne dot. LOL. Very Happy Smile Razz
  ahahahahah po tamam se mu edhe e holluar edhe mze me goten e pare ahahahahahah
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:47

  ....nuk me pelqejn pijet alkolike...kshuqe sbehem noiher tap...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:22

  vetem qesh qesh qesh qesh qeshqesh qeshqesh pa pushim

  Sponsored content

  Re: ca beni kur jeni tap???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:40