FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by don acsente on 27.03.08 21:20

  ?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Legend_boy on 27.03.08 21:23

  KRYEMINISTRI I SHQIPERISE tongue tongue

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by don acsente on 27.03.08 21:26

  kurse un president
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Legend_boy on 27.03.08 21:29

  ME VERTE E KE PSE MO KAQ I SQUT QENKE TI... rendeer

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by don acsente on 27.03.08 21:30

  ohuuuuuuuuuuuu
  kur te me njohesh mua tiiiiiiiiii
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by angel on 27.03.08 23:04

  deshira eshte e madhe per te gjithe po varet dhe nga mundesite.nejse une per vete fatkeqesisht ende nuk e di

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:12

  Bandit
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 23:13

  UNE MUND TI PERMBAHEM PROFILIT TIM ''EKONOMIST''

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:17

  epo kujdes se mund ta vjedh ekonomin
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Stela on 04.04.08 22:18

  Tani fillimisht do behem arkitekte (se e kam pasion).. dhe per tbo ca me shume leke.. do behem dhe shperndarese droge (shshshsh.. mo ja thoni njeriu eee..).. heheheee..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by piccola_stella on 21.04.08 18:09

  ----------kardiologe----------ose nuk e di.....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Legend_boy on 21.04.08 18:10

  futbollist............po nuk i dihet......
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by moon_girl on 23.04.08 21:38

  NE FILLIM FARE DOJA PILOTE(EEEEEE ISHA E VOGEL RRETH 5 VJEC)
  PASTAJ DOJA FARMACISTE(PFFFFF SME PELQEN ME)
  ME VONE DOJA ARKITEKTE(TANI KOHET E FUNIT KJO)
  TANI NUK E DI SE CAR DUA TE BEHEM.NDOSHTA KUR TE JEM NE VIT TE 4 DO TA MENDOJ SHUME MIIRE.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Snowhite on 26.04.08 18:05

  S'e kam idene fare, mjafton te jete nje pune qe do e bej me qef dhe qe do me japi ca leke.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:30

  si fillim dua te mbaroj iher shkollen dhe te kem nje pune te mire per veten time, te behem diksuhi ne jete, pastaj ca kam qejf te behem ka shum tjem nje kercimtare vertet me fame pasi e kam enderr, te behem dj qe edhe per kte vdes, te punoj neper pc etjj
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by angel on 15.06.08 22:08

  Sdashke hic nga jeta ti! lol!
  Puna si kercimtare a dixhei jane coooool!!!Sikur ti arrije...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by g-unit girl on 18.06.08 4:32

  angel wrote:Sdashke hic nga jeta ti! lol!
  Puna si kercimtare a dixhei jane coooool!!!Sikur ti arrije...

  hahahaha ishalla, ate dua se kam nje jete te tere qe enderroj per kto aq me teper per kercimtare se skam mundur kurre te shpreh talentin time ne ndonje vend, si psh rin fest, koncerete te shkolles apo qofte neper konkurse qe te fitoj e te dal ne televizor Very Happy Crying or Very sad

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by kitty on 19.06.08 0:57

  them te behem ose kitariste;ose gjenetiste;ose fizikante edhe dj s'eshte keq ta krahasosh veten me kjo dj e El jam 100 here me mir

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:58

  Kengetare fiksimi imeeeeeeeeeeeeeeee...po meqe e di qe sdo realizohet naiher, po them stomatologe, mpelqen ky profesion
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:22

  Legend_boy wrote:futbollist............po nuk i dihet......

  joooooooo futbollist jooooooooooooo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by g-unit girl on 19.07.08 14:48

  kam deshire te ndjej ekonomikun ose elektroniken se vdes te punoj ne pc Very Happy
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:11

  oh nje designator ne sicili do me pelqente por nuk e di do ja ari dot hmmmmmmmmm deri tashi jam me nota tmira

  Sponsored content

  Re: cfar keni deshire te beheni ne te ardhmen?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 17:17