FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  lidhja juaj e pare?kur?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Elboy814 on 19.03.08 23:14

  ne cfar moshe keni filluar lidhjen e pare?
  cfar klase viti keni qene?
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 18:18

  NUK E MBAJ MEND POR NUK ESHTE SE KA QENE NJE LIDHJE PER TU MBAJTUR MEND...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:43

  ne moshe 13 vjecare ne klase te shtate, zgjati ca....
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by kasanova on 22.03.08 20:08

  para dy vitesh nuk zgjati shume
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 14:00

  NE KL 8-TE.ATO TE KOPSHTIT SI MBAJ MEN MIRE
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Musafir on 25.03.08 14:00

  perpara gjysem ore
  avatar
  Satana
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 11
  Age : 25
  Location : Atje ku jeta sjell fatkeqesi
  Job/hobbies : Metal
  Humor : Bad
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-02

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Satana on 02.04.08 14:44

  Lidhja e pare para 3 vjetesh

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by IL PADRONE on 02.04.08 15:55

  ne kl te 6
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Stela on 04.04.08 21:38

  Lidhja e pare... pfff.. se parashikoj dot te ardhmen.. se di kur do ndodhi..
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by DarkAngel on 06.04.08 15:02

  viti pare dhe vazhdoj ta kem lol!
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:37

  kemi qene vetem miqe por nuk u be gje me vone
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by egoistja on 05.07.08 20:57

  kete vit. dmth viti i trete i gjimnazit. pak si vone po...................................................
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by piccola_stella on 08.11.08 15:31

  ..............
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:18

  DHJETOR 2005 DATENS E MBAJ MEND PO DI QE KA QEN DHJETOR MJAFTON?

  Sponsored content

  Re: lidhja juaj e pare?kur?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:37