FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Share

  Poll

  A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  [ 7 ]
  32% [32%] 
  [ 15 ]
  68% [68%] 

  Total Votes: 22
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Greta on 21.06.08 21:39

  Per te eleminuar "Racizmin" qe ai vishet mire apo ai keq,po keqkuptime sma do mendja qe hyjne shume ne pune.Ca keqkuptimesh psh kitty
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Stela on 29.12.08 13:59

  Pffffff.. cme kujtut uniformen.. ta kisha marr nshpiii.. se mka marr malli.... une kam qe kuuuuur filloi me u vesh prap kte vit qe e le ne kl dhe e vesh vetem oren e nardes (kujdestares).. ncncc.. zakonisht ma kujton ajo.. se harroj.. pffff... UNIFORMAT=KOT FARE!!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:00

  ta maresh nga nje an dhe jan te domosdoshme uniformat e shkolles po ektu ne naapoli ska dengla o vishe o mos hajd ne shkoll ahahhaha

  Sponsored content

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 18:26