FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by moon_girl on 27.04.08 16:44

  po te dyja kan lezetin e vet:-)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by Elboy814 on 27.04.08 16:55

  per mendimin tim brunet jan me t mira
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by DarkAngel on 27.04.08 17:02

  te dyja nuk bej perjashtim
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by angel on 09.05.08 22:46

  Nuk ka shume rendesi.Cunat jane ata qe i vene re me shume keto gjera,po pamja jshtme shpeshhere te genjen
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:47

  Legend_boy wrote:QYSH THUKE TI PSE E KA HAP KET TEME AI ESHTE SHEFI KTU MOR,MUA ME PELQEJNE BRUNET affraid affraid  ...PSE ATO QE SJAN AS KRIP E AS SHEQER DMTH AS BRUNE AS BIONE ...PO KAN CIK NGA TE DYJA STE PELQEJN TY.....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:04

  me shume brunet se jam edhe vete prandaj lool
  jo me te vertet ka vajza si brunet ashtu edhe bjondet qe jane te bukura, te mira


  Last edited by g-unit girl on 18.06.08 22:15; edited 1 time in total

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:05

  Ej po kjo tema a sduhet te jete vetem per cunat, se ne gocat dihet ca votojm, un per vete bjondet ! Cool

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by kitty on 18.06.08 23:36

  brunet
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:21

  ca te jet rendesi ka te jet super

  Sponsored content

  Re: ME MIRE BJONDET APO BRUNET???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:42