FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by Elboy814 on 27.03.08 16:36

  affraid confused affraid No

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by don acsente on 27.03.08 21:19

  ku mbahen mend ato o lali se gjith ditet ashtu i kemi
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:08

  Kur u semur njehere motra, kur iku shoqja e ngushte jashte shtetit, kur kam marre nota te keqija, etj.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by fefe_metallica on 28.04.08 17:17

  ka qen 1 dit te premteje qe nuk ika ne shkoll dhe nejta te cest la vie gjith dites!
  ca tersi ate dit , cdo gje!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by angel on 09.05.08 22:25

  VETE e ka fajin,kshu eshte kur nuk iken ne shkolle lol! .Diten me te tmershme nuk di ke te perkufizoj.E shtuna qe shkoi ishte pak,nuk mund te them e tmershme por nje dite e keqe
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:59

  .....KUR MORA VESH QE KAM NJE PROBLEM ME ZEMREN ....


  Last edited by piccola_stella on 22.01.09 23:08; edited 1 time in total
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:58

  kur humba nji pjese te zemres....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by fefe_metallica on 30.05.08 18:45

  ka qen dhe 1 jav vjet (para 1 viti me kte kohe , nga fundi i shkolles)
  jo qe kam kalu , por dhe qe do kaloj po kjo do jet!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by moon_girl on 30.05.08 20:47

  KUR HUMB NJEREZ TE DASHUR,KUR NUK ME SHKON ASHTU SIC DUHET,KUR MARR NOTA TE KEQIJA PO KA EDHE DITE TE TJERA TE KEQIJA
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:28

  eh 14 shkurt 2008 vdekja e nje shoqeje ne nje aksident ne gjirokaster

  14 mars 2007 vdekja e nje shoku perseri ne gjirokaster

  MIQT E MI M TMIR

  Sponsored content

  Re: Dita me e tmerrshme qe keni kaluar???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:35