FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by Elboy814 on 27.03.08 16:32

  un tradhtin se fal gjall ne bot
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by angel on 27.03.08 17:06

  UNE KURRE NUK THEM KURRE MEGJITHATE NUK E DI MIRE.POR TRADHETIA DO TE ISHTE NJE ARSYE SHUME E FORTE PER MOS E FALUR
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by Legend_boy on 27.03.08 20:53

  EDHE UNE TRADHETINE NUK DO JA FALJA KURRE
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 29
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by sweetyxpg on 08.04.08 20:41

  tradhetine..si te gjithe
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 08.04.08 20:42

  ndoshta mund tja fal tradhetine (ehe ta harroj kete falje) si anetaret larte...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:55

  tradhtin
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by devil princess on 17.04.08 17:08

  XHELOZIN DHE TRADHETINE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by piccola_stella on 17.04.08 20:02

  devil princess wrote:XHELOZIN DHE TRADHETINE

  pse ste pelqen te jet icik xheloz..un e adhuroj...jo shum por icik....se kjo mund te jet edhe nje menyr per te kuptuar nese i intereson ti apo jo...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by Snowhite on 22.04.08 21:14

  TRADHETINE
  eshte gjeja me e ulet qe mund t'i beje ai ne radhe te pare vetes dhe nje zhgenjim shume i madh nga une.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by angel on 22.04.08 21:38

  mmm nuk jam shume e sigurt po tradhetia patjeter qe eshte nje nder kryesoret
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by A.Bare & G.Kashta on 28.04.08 22:06

  ate qe nuk mund ta duroj dot kurr
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by jeta on 03.05.08 16:33

  tradhetine s'do ja falja KURRE!
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:21

  tradhetia eshte e para qe nuk do ta falja asaj
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by CoYoT on 30.05.08 15:19

  ... mosvlersimin e gjthckaje kam ber per te...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by g-unit girl on 29.07.08 12:51

  CoYoT wrote:... mosvlersimin e gjthckaje kam ber per te...

  ke shum te drejt COYOT jo per gje po jam e tille qe bej gjithcka per njeriun e zemres e te mos ma dinte per tgjitha ato Mad:x te tilla jane te me tradhtonte apo te me mbushte plot me genjshtra
  e cka me te mire apo me te bukur ajo tjetra se sa mua pfffff
  thats my opinion
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by egoistja on 01.08.08 16:20

  GENJESHTRAT,FJALET E BUKURA TE PAVERTETA, TE FLASI PER MUA PAS SHPINES etj............
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:36

  ....nuk do i falja qe mua tme betohej dashuri ...dhe botes ti thoj e kam per te tall ate.....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:24

  NORMALE QE TRADHETIA POD ERI TASHI SKA NDODH ISHALLA MOS NDODHT SE PO NDOHDI EHE

  Sponsored content

  Re: cilin gabim nuk do tja falnit kurr personit tuaj te zemres??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:29