FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 25
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by fireoflove on 27.03.08 15:33

  si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by angel on 27.03.08 17:09

  PFFF NUK E KONCEPTOJ JETEN DOT PA TO.MEGJITHATE PER MUA DASHURIA MBETET PRIMARE NE JETE
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by Elboy814 on 27.03.08 17:15

  pfff sa situat e veshtir kjo,normalisht qe kur i ke te dyja je suuper.
  te zgjedhesh esht pak e veshtir....

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 17:25

  por paraja nuk eshte gjithcka ,vetem kaq mund te them.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by Legend_boy on 27.03.08 20:40

  primarja per mua ne jete eshte dashuria me pas vijne te tjerat..
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by kasanova on 29.03.08 13:08

  po pate dashri ke gjithcka
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by NIKOL on 29.03.08 14:40

  une mendoj se do ti kem te dyja... po te dish te mendosh them se mund ti arrish te dyja....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by devil princess on 29.03.08 15:52

  NE FILLIM PARA PASTAJ DASHURINE PO I DUA TI KEM TE DYJA MEQE JAM MESUAR TE KEM GJITHCKA
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by DON_PABLO on 29.03.08 16:47

  leket mbi te gjitha ,se tjerat vijne vete..
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:14

  eh, e veshtire, megjithate them se nuk do e doja jeten pa dashuri.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by piccola_stella on 26.04.08 16:56

  ...tashme i kam parat...e nuk me kan munguar kurr...por e kam shpirtin bosh....dhe e vetmja menyr per ta mbushur zemren me dashuri jan kujtimet....ndaj mendoj se esht me e rendesishme dashuria...
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:24

  me mire nje jete me para dhe dashuri kjo do te ishte prefekte
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by jeta on 05.05.08 23:03

  per para no problem,gjithsesi me pune arrihet cdo gje...dashuria primare
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:52

  ketu me ke zene ngushte sdi cte theme.por te jete me para dhe dashuri
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:43

  nese ske lek ske as dashuri sepse do e ndjesh veten te rezuar nga gjithcka veje veten njher ne ate pozit? pak lek dhe shum dashuri

  Sponsored content

  Re: si do te ishe me mir nje jet me para por pa dashuri apo nje jet plot dashuri dhe pa para?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:18