FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by don acsente on 26.03.08 21:31

  kush ju pelqeu me shume?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 21:32

  une nuk i kam pare akoma.... sa inat... se mos thoni ndonje gje....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 21:34

  as une si kam pare.....

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by don acsente on 26.03.08 21:42

  po cfar keni pare ju?asgje nuk paskeni pare
  nuk e keni idene se cfare keni humbur
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 21:44

  Pse mo kaq humorist te forte qenkan keta..

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by don acsente on 26.03.08 21:45

  nuk i njeh ti?
  cfar viti je ti legent_boy?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 21:46

  ne vit te tret ti?

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by don acsente on 26.03.08 21:47

  mbase?
  un jam nje ish i shkolles dakli
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 21:48

  ok lol!

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by don acsente on 26.03.08 21:52

  kam qene pjese e grupit te humorit
  por kam lene pas edhe dy djem mjaft te talentuar
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by moon_girl on 10.06.08 22:41

  i pashe por nuk me pelqyen shume
  ka edhe me mire
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by angel on 10.06.08 22:50

  Pak a shume dhe mua.Me shume me pelq interpretimi se kshu sikur interpretonin mire po sbente shume pj e humorit(per mua te pakten)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Snowhite on 11.06.08 1:24

  angel wrote:Pak a shume dhe mua.Me shume me pelq interpretimi se kshu sikur interpretonin mire po sbente shume pj e humorit(per mua te pakten)

  Plotesisht dakort.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by kitty on 20.06.08 0:31

  Mendoj se kudo vlersohet me shum dicka e re dhe unike; pra baza duhet te jete te nje skenar i mirepunuar gje qe nuk ishe; dhe jo te kopjohet portokallia!!Duhet gjetur dicka me e goditur qe te te beje me te vertete per te qeshur;pasi interpretimi i cunave nuk mungon!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:34

  kitty wrote:Mendoj se kudo vlersohet me shum dicka e re dhe unike; pra baza duhet te jete te nje skenar i mirepunuar gje qe nuk ishe; dhe jo te kopjohet portokallia!!Duhet gjetur dicka me e goditur qe te te beje me te vertete per te qeshur;pasi interpretimi i cunave nuk mungon!
  nuk ishte aspak nga portokkallia ,mbase akotret munt te jen te portokallia po skenari dhe te gjitha te tjerate jante te bera vet .kam qen prezent gjat kohes qe jan shkrujt,,portokallia munt te ket humoere te ngjashme ne veshje po ky ishte origjinal

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by kitty on 20.06.08 0:44

  nuke dija por per mua si spektatore nuk me beri shum per te qeshur!!I vetmi humor qe me ka knaq me verte ka qen ai i Gramshit vitin e shkuar!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:46

  jo !
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:48

  fefe_metallica wrote:jo !
  hahah ju dhasskalistet normal qe kshu do thoni
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:16

  ...boh kush i ka pa noiher....

  Sponsored content

  Re: a ju pelqeu humori i cunave te talentuar te Daklit?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:41