FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  poezi humoristike

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  poezi humoristike

  Post by Elboy814 on 26.03.08 16:13

  humor ne vargje
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: poezi humoristike

  Post by Elboy814 on 26.03.08 16:13

  Ty po te drejtohem,vajze moj syzeze
  me do a sme do,kjo eshte hipoteze

  Pamja jote e embel,posi teoreme
  kur te shoh perpara,sikur zgjidh probleme

  Ti je elegante si ekuacion
  mesi yt i holle posi ypsilon

  Supet delikate,pika infenksioni
  qafa si cilinder,koka si trung koni


  hunda si segment,posi reze drite
  veshet simetrike balli si orbite

  Buzet si elips,mjekra si kupole
  syte si dy vatra,vetull parabole

  Cmi ke ndare aq bukur floket si spirale
  oj tu thafte dora si me simetrale

  reze rezatojne syt e tu te qeta
  njeri reze alfa,tjetri reze beta

  per ty psheretimat qe dalin rethore
  hapen vale-vale si rathe bashkqendrore

  une e ti nje thyese lidhur ne nje bosht
  ti numerusi siper,une emerusi poshte

  po ste bera jeten diell si pranvera
  cvite me jane taksur mi shumezofte zerua

  dashurise per ty mos ti shuhet vapa
  cdo fjale qe te thuash do ta fus ne kllapa

  dhe oh si do ritet me hapa ritmike
  sot fuqi katrore mot fuqi kubike

  bukuria jote bukuri limit
  mi perndau mende gjer ne infinit.

  me trete formule,me shkrive te gjalle
  si nje copez akull ne plus njeqind shkalle

  folme shpirti im,shpirt ne maximum`
  se pa ty skam gjume as ne minimum
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: poezi humoristike

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:30

  rashe ne dashuri
  me ty o surratzeze
  po ti e kishe ftyren
  si friteze.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: poezi humoristike

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:31

  ti moj vajze shume me doje
  sa per mua fillove pune si roje
  dhe une shume te doja
  por ty te kapi roja

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: poezi humoristike

  Post by don acsente on 27.03.08 21:36

  je e bur shtat selvi je bere tamam per tu .... cuar ne shpi
  cfar te bej un i ziu se ty te q... arixhiu
  ik te keqen me ler rehat se do te fus nai dajak

  Sponsored content

  Re: poezi humoristike

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:03