FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Share

  Poll

  A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  [ 7 ]
  32% [32%] 
  [ 15 ]
  68% [68%] 

  Total Votes: 22
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Elboy814 on 19.03.08 20:09

  nese po,cfar uniforme do te pelqenit??
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 0:55

  ate uniformen duhet ta zgjidhni vet me ane te sondazheve qe mund ti behet gjithsecilit nxenes...
  avatar
  adrese.pa.emer
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by adrese.pa.emer on 22.03.08 1:31

  patjeter qe duhet uniforma, une i bashkohem mendimit te mesiperm...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:43

  mendoj se po
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:13

  as qe hyjne ne pune fare
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by kasanova on 26.03.08 21:51

  jo aspak
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Legend_boy on 26.03.08 21:54

  FARE.....

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by don acsente on 26.03.08 21:55

  jane si nuk jane
  e keni shume gabim
  por me nje kusht:ta vendosi secili per vete se cfar do te veshi
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Legend_boy on 26.03.08 22:02

  PSE UNIFORME I QUAN TI KTO,HAHAHA....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by angel on 28.03.08 0:14

  une per vete jam pro uniformave por me kusht qe ta veshin te gjithe se ndryshe nuk ka kuptim
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Musafir on 28.03.08 0:15

  une mendoj qe me mire te mos kete fare
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Elboy814 on 28.03.08 0:22

  po tishin uniformat e gocave siato gjimnazistet amerikane me minifun dhe na pelqenin uniformat Twisted Evil
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:33

  HAHAHAHAHAHAHAHA
  UNE JAM PRO UNIFORMAVE POR JO SI ATO TE SHKOLLES TIME.
  A,DHE TA VESHIN TE GJITHE PATJETER.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:10

  Me shume do isha per vendosjen e nje rregulli me strikt ne te veshur, jo domosdoshmerisht uniforme.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by DarkAngel on 26.04.08 17:12

  them se jane te domosdoshme
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by jeta on 06.05.08 22:41

  jane,por s'me pel,s'rri dot qe te iki cdo dite me nje veshje ne shkolle,si e burgosur.thjesht te kete kufi veshja.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Elboy814 on 15.05.08 19:33

  per vajzat po,kjo uniforma e bardh qe i esht ven tani i shkon shume...i kemi gocat sportive ne te daklit
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Snowhite on 16.05.08 18:05

  Ne fakt me mire te kete si kjo nje unitet ngjyre sesa te kemi ca bluza te shpifura. Po s'me pelqeu fare fakti qe cunat u perjashtuan nga ky rregulli i ri. Edhe atyre do t'i shkonte shume e bardha Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by angel on 16.05.08 23:13

  Eh ndersa une kam veshur bluze qe po mos ishin se duhen te bardha ne shkolle sbesoj se do i kisha veshur ndonjehere.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by piccola_stella on 18.05.08 19:35

  STOP UNIFORMA.........NUK DUHEN ...SE SHKOLLA NUK ESHT SPITAL....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by angel on 29.05.08 22:26

  Sa here e lexoj kete temen apo tema te tjera ne lidhje me uniformat acarohem keq fare,se me kujtohet fati keq qe duhet te veshim per dite ato bluza te bardha.Na e foken dhe kete ngjyren!!
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:38

  joooooooo
  budalliku me i madh.....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:39

  me ju thene te drejten uniforma duhet pasi ka shum vajza qe nxjerrin pjese te trupit jasht dhe mua vertet ma shpifin a thua se ku kane ardhur. une vete nuk e kam veshur asiher uniformen dhe skam ardhur kurre me veshje te pershtatshme per ambjentin e shkolles.
  me pelqen uniforma qe kane disa shkolla si psh thjesht nje bluze me menge te gjate apo te shkurter qofte por edhe uniforma shkolles sime kemishe dmth mire eshte po sa bukur i kane qepur ato per ne as qe vihen dot ne trup, me tu shpif, gjithe siklet Mad ndaj dhe se kam veshur uniformen

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:27

  JOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by kitty on 21.06.08 20:54

  uniformat jane te domosdoshme per te eleminuar te gjitha keqkuptimet e mundshme

  Sponsored content

  Re: A jane te domosdoshme uniformat neper shkolla??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 18:23