FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 3:00

  Gjithcka morri fund.Ne te dy nuk mund te vazhdojme me keshtu.Me mire e mbyllim ketu kete muhabet sesa te vazhdojme kot. Kjo eshte e verteta. -I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI.hahahahahah
  VAZHDONI EDHE JU SE CFARE.....
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:23

  mos mungo me asnje nate se me cmeni ajo tjetra qe ishte me mua mbreme.

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by don acsente on 27.03.08 21:24

  me mungojne shume buzet e tua sepse mi lepinin shume mire kepucet
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by angel on 28.03.08 0:23

  te kam menduar gjithe naten dhe arrita ne nje konkluzion.e di cfare?:po te genjej se nuk te kam menduar fare
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Musafir on 28.03.08 0:25

  te kam menduar gjith naten dhe kam arritur ne konkluzionin: qe qenke llare
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Elboy814 on 28.03.08 0:27

  te kam menduar gjith naten dhe cfar arrita??
  po cpun kam un qe po merrem me nje si ty
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by kasanova on 29.03.08 12:51

  te kam menduar gjithe naten dhe arrita ne nje konkluzion :TI TA SHPIF
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Elboy814 on 29.03.08 14:40

  te kam menduar gjith naten dhe arrita ne konkluzionin qe ja vlen te be gjithcka per ty
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by NIKOL on 29.03.08 14:42

  te kam menduar gjithe naten edhe arrita ne konkluzionin se sot qenka e shtune...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by devil princess on 29.03.08 15:50

  STE KAM MENDUAR THJESHT MU SHFAQE NE ENDERR DHE PPPPPFFFFF KAM 4 DITE QE TE SHOH DHE SME ZE GJUMI
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by DON_PABLO on 29.03.08 16:49

  mendova nje tjeter mbreme.me vjen keq...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:51

  ...............


  Last edited by nerida on 19.07.08 12:31; edited 1 time in total
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:58

  Nuk duhet te enderroj shume!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by moon_girl on 20.04.08 21:27

  arrita ne konkluzionin se ...................me ka marre malli per................................... ...............................kokosha
  HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAAH
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by jeta on 05.05.08 23:52

  bravo moon_girl
  mendova gjithe naten,arrita ne konkluzion,qe harrove te me jepje akullore,por jo me vanilje por me cokollat
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:26

  Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion: si ka mundesi qe me shpetove dhe sot
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:31

  po sikur ta shtym takimin e neserm
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:33

  TE KAM MENDUAR GJITHE NATEN DHE ARRITA NE KONKLUZIONIN SE...............KISHE HARRUAR TE ME BLEJE SPRAJIN KUNDER MUSHKONJAVE.......

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by kitty on 20.06.08 1:04

  nuk kisha ca te beja tjeter se ma kishte heq gjumin kafja
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 1:05

  ja se do e bej sot dhe do e them neser
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Ermagedon on 25.06.08 0:25

  vlen vertete aq sa mendoj une apo akome me shume?
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by CoYoT on 25.06.08 12:53

  esht e kote, thjesht nuk ekziston e sdi ne cfar f**k kam besu deri tani...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:23

  fefe_metallica wrote:ja se do e bej sot dhe do e them neser

  hahahahahahahahahahhhahahahahah o sa origjinal lol!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Greta on 25.06.08 23:26

  po ja fus gjumit me mire
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Snowhite on 27.06.08 18:20

  E di cfare? Kur do ma vejne keta kondicionerin se nuk shtyhet keshtu pa flejt prej vapes se madhe.

  Sponsored content

  Re: Te kam menduar gjith naten, dhe arrita ne nje konkluzion:e di cfar..???????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:47