FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  dita me e bukur e juaja?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  dita me e bukur e juaja?

  Post by don acsente on 25.03.08 22:44

  nuk mbahen mend
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:46

  dikur kur luanim me zara apo jo o madrit
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Legend_boy on 25.03.08 22:48

  edhe per mua dite e bukur ka qene kur luaja me zara
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Musafir on 26.03.08 0:00

  qekur kam filluar te jetoj kane qene dite te bukura
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by green street elite on 26.03.08 16:49

  KAM PASUR ME QINDRA DITE NE TE CILAT JA KAM KALUAR MREKULLISHT POR DO TE VECOJA: 9 KORRIK 2006 -------ITALIA KAMPINE BOTES
  22 MARS 08-------------- JUVJA MUND INTERIN
  DHE 18 MARS 04------- DAL I PARI NE KONKURS FRENGJISHTEJE
  KA DHE SHUM TE TJERA PO HEC MA...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:11

  Kur kam marre pjese neper aktivitete te shkolles, kur kam dale dikur si nxenesja me e mire, kur kam festuar vitin e ri, ditelindjet etj, ditet kur jane bere festa, etj etj.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by angel on 09.05.08 22:31

  Dita e lindjes se motres sime te vogel!!!Kjo ishte me e vecanta se kshu dite te bukura ka plot si ne festa,dtl etj
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by moon_girl on 09.05.08 22:52

  SOT PERSHEMBULL ISHTE SHUME E BUKUR.MUNDOHEM TA SHIJOJ CDO DITE
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by fefe_metallica on 10.05.08 0:31

  sot ishte dit njish fare
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by angel on 10.05.08 1:00

  E di une nje pjese pse!!!Me behet qejfi per ty.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by fefe_metallica on 10.05.08 1:02

  haha
  rrofsh rrofsh
  ne fakt vetem ajo ishte pjes e bukur
  te tjerat gjera normale
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:04

  UN NUK KAM PASUR AKOMA DITEN ME TE BUKUR....CDO DITE KA QEN SI KOT...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by g-unit girl on 18.06.08 5:07

  iiiiii e di qe edhe per mua ka qene shuuuuum e bukur atehere kur ka lindur vllai yne i vogel qe mezi e prisnin pas 3 motrave Very Happy zoti na ka dhuruar vertet nje engjell te cilin e kemi dashur qe kur ka lindur, e duam edhe sot dhe do ta duan gjtihmone Very Happy jam krenare per kte shpirt te vogel qe ka motla vet Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 10:58

  po mi moter po dit e bukur ishte ajo, po thuaj si jane kto ditet e tjera nga mbrapa :S:S:S lool
  ka ca kohe qe skam dit te bukura
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by g-unit girl on 24.06.08 16:56

  dite paksa e mire jo e bukur sot pasi u pajtova me lalin time Very Happy qe e kam shuum xhan e duuaa shuum Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by moon_girl on 24.06.08 19:38

  NUK PO DI TI DALLOJ CILAT JANE DITET E MIRE DHE CILAT JANE DITET E KEQIJA...RUTINE KJO JETE...VAJHALLI KUR TE RRITEM DHE TE SHTOHEN HALLET QYSH DO JENE...NUK E DI PO SOT QENKAM SHUME PESIMISTE...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Gjak_Verdheblu on 24.06.08 23:48

  Ditet me te bukura per mua kane qene ne Sarande me shoqerine.Eh sa bukur ja kemi kaluar.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Ermagedon on 25.06.08 0:30

  16 shkurt
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by g-unit girl on 28.06.08 21:02

  jo me e bukura por nice day ishte dje ajo e dtl Very Happy
  them se u knaqa paksa Very Happy
  gjeja qe me beri te ndihesha me mire ishte kur fola me dy shoke te mire ne ms te cilet jane gjak_verdheblu dhe el_ninjo qe i kam shuum xhan dhe kur bleva nje bluze me G-UNIT dhe atlete te trasha si repiste mo Very Happy edhe kerceva icik
  mire mire jo keq Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 0:09

  jo kjo e sotmja me siguri
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by freedom to love on 29.06.08 15:47

  si fillim kjo e sotmja sduket gje,po me vone ndoshta po
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by angel on 06.07.08 23:27

  E djeshmja ka qene dite fantastike jam kenaq shume,nje nga ditet me te bukura dmth qe kur kane fillu kto pushimet

  Sponsored content

  Re: dita me e bukur e juaja?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:47