FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  SA E FREKUENTONI DISKON?

  Share
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Legend_boy on 25.03.08 22:18

  NE CDO FESTE TE SHKOLLES APO NDONJE DITLINDJE DHE PA NDONJE RAST,dmth e frekuentoj....
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:33

  NORMAL QE E FREKUENTOJ
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 18:27

  UNE E DI QE TI E FREKUENTON PO SA MOR DJALE PSH SA HERE NE JAVE IKEN NE DISKO

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 18:40

  pak
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by fefe_metallica on 26.03.08 18:45

  rrall

  e kam vdekje , muzik koti !
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 21:37

  AQ SA DUHET...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 21:40

  Very Happy Very Happy Very Happy

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by don acsente on 26.03.08 21:49

  aq shume saqe edhe bukun kur e ha e ha ne disko
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Legend_boy on 26.03.08 22:05

  HAHAHAHAHAHAHAHA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by angel on 27.03.08 23:40

  nuk e frekuentoj shume,vetem kur organizojme me shkollen apo klasen
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Snowhite on 28.04.08 9:57

  Shkoj kur organizon shkolla party me raste festash, ose kur ka ditelindje. Po kot nuk me pelqen ta frekuentoj.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by DarkAngel on 28.04.08 10:17

  kur te me doje qefi iki
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Elboy814 on 28.04.08 10:19

  DarkAngel wrote:kur te me doje qefi iki
  normal qe kur te te doj qefise nuk te cojn me zor lol
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by DarkAngel on 28.04.08 10:25

  e di por ka dhe nga ata qe skane deshire te shkojne
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by moon_girl on 28.04.08 12:04

  POTHUAJSE FARE.KUR KAM NGANJE FESTE DHE PO MA DHA TRURI TE SHKOJ.NUK I KAM QEF FARE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:29

  ....fare.....

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by endrra e fjetur on 07.11.08 17:02

  rralle

  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 26
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by don corleone on 13.12.08 14:40

  jo shume shpesh vetem na per festa
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Stela on 29.12.08 13:31

  Eemm.. ncncncc.. e frekuentoj ca.. shumicen e rasteve kur kam fest.. po dhe kot.. kur mteket.. hehee... Smile
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by ezopi on 09.01.09 21:31

  Diskot i frekuentoj shpesh sepse me pelqen muzika me volum te larte...>>>>
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:40

  shum fareeeeeeeeeeee sidomos ne kur shkojm ne evrona ne fundjav papapa cbehet aty lajthit na mend ahahha

  Sponsored content

  Re: SA E FREKUENTONI DISKON?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:07