FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Share
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by fireoflove on 25.03.08 16:49

  perse shoqeria e sotme zgjedh nje rrug qe duket si prajs por ne fakt eshte nje shkaterrim per kedo?
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by Ermagedon on 27.03.08 0:33

  Kjo teme nuk duhet te rrije ne kete katgori.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by angel on 27.03.08 17:14

  MOSBESIMI NE VETVETE SI DHE DOREZIMI LEHTE PARA PROBLEMEVE QE TE SJELL JETA,MUNGESA E KURAJOS PER TE LUFTUAR.PASTAJ MUND TE JETE SHTYSE EDHE SHOQERIA E KEQE.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by Elboy814 on 27.03.08 17:17

  angel wrote:MOSBESIMI NE VETVETE SI DHE DOREZIMI LEHTE PARA PROBLEMEVE QE TE SJELL JETA,MUNGESA E KURAJOS PER TE LUFTUAR.PASTAJ MUND TE JETE SHTYSE EDHE SHOQERIA E KEQE.

  ke fol tamam fare.me ke pelqy
  plus kture dhe shoqeria e atill.

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 17:23

  por ke harruar dicka eshte dhe varferia
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by Legend_boy on 27.03.08 20:41

  gjendja ekonomike dhe shpirterore
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:51

  TE GJITHA ATO TE THENA ME PERPARA DHE MOSHA BEN TE VETEN.SEPSE KE PAQENDRUESHMERI EKONOMIKE E SHOQERORE DHE JE I PASIGURTE PER VENDIMET QE MERR.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by devil princess on 05.04.08 21:08

  E DINI CILA ESHTE KRYESORJA:
  NDIKIMI I SHOQERISE JO TE MIRE
  PI NJERI DHE PASTAJ TJETRI

  misterjozja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : tirana
  Job/hobbies : student
  Humor : varet nga dita
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-02

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by misterjozja on 02.06.08 23:58

  mund te jene disa shkaqe shoqeria,problemet familjare,momente dobesie te cilat te bejne te ndihesh sikur tashme ska rrugezgjidhje,humbje qe pesojme ne jete etj.megjithate vetem njerez me karakter te dobet mund te drogohen per keto probleme sepse gjithmon ka nje zgjidhje per ate qe e kerkon.Gjthashtu ka nga ata te rinje qe mund ta nisin drogen edhe thjesht per te provuar nje eksperience te re emocione te reja dhe kjo kategori eshte vertet per te ardhur keq sepse kane humbur komplet kuptimin dhe bukurite e jetes(PAFENDUAR ASKEND)
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by DarkAngel on 03.06.08 13:55

  mendoj se shoqeria luan rolin e saj dhe sepse disa mendojne se eshte nje gje e re ne jete dhe duhet provuar

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:31

  mendjemadhsija

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 17:52

  shoqeria - jo tamam do thoja un, perkundrazi jan 1 milion probleme te tjera qe ta sjellin jeten ne maje te hundes dhe ngushhellimin shpresojn ta gjejm tek droga (dhe mendoj se nuk bejn nai gje shum te keqe sepse ne fund te fundit nuk esht tere faji i tyre qe drogohen, familja apo shoqeria kan pjesen e vet te fajin.
  MOS I PARAGJYKONI ADOLESHENTET QE DROGOHEN!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:51

  ....injoranca ....te qenurit te dobet ne karakter....shoqeria e keqe.....probleme nga me te ndryshmet....thjesht kureshtja per te provuar dicka te re....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:14

  opo do dhe drogohesh ti se stedetyron njeri ahahahah prova teknike jan ato epr ty dhe per te tjeret:)SmileSmileSmileSmile

  Sponsored content

  Re: cfar eshte shtysa qe shtyn disa prej nesh te drogohen?jepni sugjerimin tuaj

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:53