FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 25.03.08 13:23

  ndodhin gjera te tilla ne jeten e perditshme apo jo????
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:00

  nuk e mbajm mend veprimin por me ka ndodhur dhe mua nje gje e tille...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:36

  S'EKZISTON AI PERSON
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:20

  Per mua respekti eshte mbi te gjitha, dhe kur te tjeret nuk e bejne kete ndaj meje, ulin ne radhe te pare veten dhe pastaj me merzisin mua.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by angel on 09.05.08 22:20

  Mbase ai qe me ka spiunuar per dicka.E urrej kete gje!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by piccola_stella on 18.05.08 21:02

  ...SPO E THEM....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:29

  KUR TREGOJN NUMRIN E TELEFONIT E KAM VDEKJE FARE

  Sponsored content

  Re: Veprimi me i ulet i nje personi kundrejt jush??!!...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:35