FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Elboy814 on 19.03.08 19:36

  per ata qe studiojne...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Legend_boy on 22.03.08 21:33

  PO E MO pse vetem ti studioke kshu 10 minuta shaka kjo e imja, 2 ore maksimumi
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:11

  ia kam vare fare kohet e fundit
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Musafir on 25.03.08 1:16

  smesoj fare
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:01

  RRETH 4 ORE NE DITE NORMALE.KUR KAM PROVIME + BONUS TIME
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by angel on 31.03.08 18:39

  varet.disa dite mesoj shume disa normal ndodh edhe pak fare,jo per gje po edhe na merziten

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 19:05

  une i kushtoj shume kohe mesimeve pothuajse te 10minuta
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by devil princess on 31.03.08 20:44

  varet sa ore kam
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:30

  KUR KE 6 ORE SA ORE MESON 5?HAHAHAHAHA
  SHAKA KJO
  E IMJA

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by kitty on 15.04.08 20:51

  po rreth 1ore ose dhe me pak ose dhe meshum pastaj pjesen tjeter ja kushtoj matematikes!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:37

  gati 5 ore....me shum jo se me konsumohen neuronet...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:05

  Ka dite kur kam provime psh, mesoj shume. Po ne pergjithesi nuk lodhem shume, maksimumi 3 ore.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by DarkAngel on 26.04.08 17:10

  uneeeeeeeeeeeeee?????????????????????????cin shani ju re :Ppppppppppppp
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by jeta on 06.05.08 22:44

  varet,3-4ore kur kam orar te ngarkuar,ndersa kur kam jo sh me pak..e pse kete kohe qe po vjen fundi jo e shume,na cmenden pushimet perpara
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by moon_girl on 08.05.08 22:48

  NUK E MAS ME ORE SA MESOJ
  SE KA RASTE KUR NUK I KAM MBARUAR MESIMET DHE CLODHEM OSE DEGJOJ MUZIK
  SI TANI PSH
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Snowhite on 16.05.08 18:08

  Keto javet e fundit nuk mbaj mend te kem mesuar ndonjehere tamam. Lexoj nga gjys ore, ose bej ndonje detyre dhe kaq.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 18:10

  une tani nuk mesoj fare... por kur vjen sezoni ehhhhhh sa shume...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by g-unit girl on 07.07.08 13:24

  kur ulem uen sdi me u cu Razz:P lol!
  i kushtoj shuum ore mesimeve :S:S
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by piccola_stella on 08.11.08 23:19

  ....viti trete eshte i veshtir ...tani ndonjehere rri deri vone...

  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by don corleone on 13.12.08 14:37

  varet nga shkalla e veshtiresise
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Stela on 29.12.08 13:36

  Mmmm.. ne pergjithesi 4 - 5 ore.. po qe shkojn dhe me shume se po spash icik tv... ncncncc.. miken deshira per tmsuuu.... hihihiii... dhe perfundojn mesimet nga ora 1 e nates pastaj.. uufff... by the way: FUCK OFF SCHOOL (kisha kohe pa e then) hehee... Gjths.. msoni, msoni... se do na duhet shk Razz
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:05

  nga ora 10 dark deri ne 2 naten 2 or i bie vetem designer mesoj se skemi amtematik e fizik ne ahahha kemi vetem profesione piano cubase dizanjim dhomash e vidioklipe kamera

  Sponsored content

  Re: sa ore ne dite i kushtoni studimit???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 17:12