FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

June 2017

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


    Pse atehere kur dicka e duam s'mundemi ta marrim...dhe kur e kemi ne dore e refuzojme???

    Share
    avatar
    AI_CUNI_ATJE
    administrator
    administrator

    Male
    Number of posts : 1025
    Age : 29
    Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
    Job/hobbies : animals...
    Humor : batuta te perditshme...
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-22

    Pse atehere kur dicka e duam s'mundemi ta marrim...dhe kur e kemi ne dore e refuzojme???

    Post by AI_CUNI_ATJE on 25.03.08 13:09

    NDODH ME JU KJO TELEPATI?????
    avatar
    DON_PABLO
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte

    Male
    Number of posts : 117
    Age : 26
    Location : katar
    Job/hobbies : profesionist
    Humor : humorist
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-23

    Re: Pse atehere kur dicka e duam s'mundemi ta marrim...dhe kur e kemi ne dore e refuzojme???

    Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:13

    NJE NGA TE PASHPJEGUESHMET ME STUDIMIN E TE CILES JAM MARRE DHE KAM ARRITUR NE NJE PERFUNDIM :''NJERIU ESHTE I PANGOPUR''.KUR E HUMB OBJEKTIVIN E LARTE TE CILIN TENTON,KTHEHET SERISH TEK AI QE KISHTE POR DHE ATE TASHME E KA HUMBUR.
    KY FENOMEN E BEN NJERIUN QE ASNJEHERE TE MOS GJEJE PREHJE.
    avatar
    Snowhite
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 712
    Age : 25
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    Re: Pse atehere kur dicka e duam s'mundemi ta marrim...dhe kur e kemi ne dore e refuzojme???

    Post by Snowhite on 28.04.08 17:29

    Pikerisht sot me ra rasti te diskutoja ca raste qe vertetojne te kunderten. Pra nqs duam te arrijme me te vertete dicka, ndoshta edhe pa e kuptuar ajo behet e jona. Mendoj se pothuajse te gjitha i kemi vete ne dore. Pjesa tjeter i perket fatit, njerezve te tjere, karakterit.
    avatar
    piccola_stella
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 533
    Age : 25
    Location : itali
    Job/hobbies : te pikturoj
    Humor : jo shum
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-16

    Re: Pse atehere kur dicka e duam s'mundemi ta marrim...dhe kur e kemi ne dore e refuzojme???

    Post by piccola_stella on 18.05.08 21:14

    ...KUR DICKA SE KAM E KERKOJ SE DUA TA PROVOJ....POR NUK ARRIJ TA MAR KURR...DHE KUR ME VJEN NE DORE THEM SPO E DU MA SE KUR UN E KERKOVA SERDHI TANI QE ERDHI SE DU MA UN ....JU DO THONI PSE ...PO SE NJE SUP E NDEJTUR PRISHET E NUK HAET ME ...PO ASHTU DHE AJO GJEJA KA MARU PUN....

    Sponsored content

    Re: Pse atehere kur dicka e duam s'mundemi ta marrim...dhe kur e kemi ne dore e refuzojme???

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 29.06.17 1:42