FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  You Rock!!!

  Share
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  You Rock!!!

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:23

  Te gjithe fansat e rrokut te mbildhen ketu. Na thoni pak grupin, rrymen, kenget e juaja te preferuara etj etj.

  Per ata qe nuk jane fansa te kesar rryme si i kane pasur marrdhniet me rrokun ne pergjithesi.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: You Rock!!!

  Post by Ermagedon on 27.03.08 0:37

  hahahha sikur ta dija qe nuk do kishte replika ktu.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: You Rock!!!

  Post by fefe_metallica on 27.03.08 1:48

  ju prsh te gjithve me

  in extremo - vollmond
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: You Rock!!!

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:51

  Grupi im i preferuar eshte Evanescence. Me rockun jam lidhur qe nga klasa 6, edhe ato jane kenget qe me emocionojne me shume.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: You Rock!!!

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:41

  ME PELQEN SHUME TOKIO HOTEL
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: You Rock!!!

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:12

  rocku pfffff vetem ndonje kg e lehte qe me ben per te qare me pelqen tjetrat boo ca rryme (mendimi im ky) mos ma merr per keq pasi secili ka preferencat e veta ndaj edhe une po shpreh mendimin tim per kte rryme. per sa i perket njerezve qe e degjojne kte rryme nuk i kam aspak inat dhe skam pse ti kem se secili pelqen ate rryme ku ndihet me mire Very Happy
  me pelqejne shum gocat metalare apo rockiere (si me u qujt moo) ngjajne vertet shum bukur edhe pse jane te mbytura komplet ne te zeza kurse cunat sme pelqejne fare, aq me teper kur rrisin floket dhe fillojne e me tundin koken boo stresi dhe jeta ne ato momente Razz
  doja tju thoja qe ato qe degjojne rock mos te kene inat njerezit qe degjojne hip hop apo rap pasi sic e theksova disa here secili preferencat e tij, ose tpakte urre rrymen po personin joo

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: You Rock!!!

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:02

  YEAS BABY I DOOOOOOOO Very Happy:D

  kisha edhe nji ankese un ktu, nqs nai rob nuk e ka qef rockun mos postoj te kjo tema se ktu thot YOU ROCK, nqs ti nuk rrock...e ke parasysh vet ti ca do te thoja un ne kshu rastesh zemer... Very Happy:P:P
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: You Rock!!!

  Post by Elboy814 on 16.06.08 18:04

  g-unit girl wrote:rocku pfffff vetem ndonje kg e lehte qe me ben per te qare me pelqen tjetrat boo ca rryme (mendimi im ky) mos ma merr per keq pasi secili ka preferencat e veta ndaj edhe une po shpreh mendimin tim per kte rryme. per sa i perket njerezve qe e degjojne kte rryme nuk i kam aspak inat dhe skam pse ti kem se secili pelqen ate rryme ku ndihet me mire Very Happy
  me pelqejne shum gocat metalare apo rockiere (si me u qujt moo) ngjajne vertet shum bukur edhe pse jane te mbytura komplet ne te zeza kurse cunat sme pelqejne fare, aq me teper kur rrisin floket dhe fillojne e me tundin koken boo stresi dhe jeta ne ato momente Razz
  doja tju thoja qe ato qe degjojne rock mos te kene inat njerezit qe degjojne hip hop apo rap pasi sic e theksova disa here secili preferencat e tij, ose tpakte urre rrymen po personin joo
  e ke qa lal.
  ke fol shum bukur
  sinqerisht shum nice

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: You Rock!!!

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:06

  fefe_metallica wrote:ju prsh te gjithve me

  in extremo - vollmond

  ue ue rrofsh

  edhe un prsh surratin tat qe e du shum dhe tgjith ata qe ROCK -ojne me kengen WHEREVER I MAY ROAM - METALLICA Very Happy

  Sponsored content

  Re: You Rock!!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:57