FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by Elboy814 on 25.03.08 0:04

  un rrall shikoj tv.kur shikoj shikoj filma hrror.skan ndonje ndikim tek un thjesht kurizitet gjat kohes qe i shikoj
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:46

  ESHTE THJESHT ARGETIM PER MUA NUK KAM ASNJE LLOJ NDIKIMI What a Face
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by green street elite on 26.03.08 17:28

  KAM PARE SHUME FILMA HORROR NGA KU ME TE REALIZUAR ME JANE DUKUR ATO TE REGJISORIT DARIO ARGENTO SI PSH PROFONDO ROSSO SUSPIRIA ETJ.

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 17:30

  Me pelqejne shume, besoj se ndikojne shume pak
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 23:19

  Me pelqejne shume.Jane te preferuarit e mir...Sepse te bejne te kalosh emocione te rralla e te forta...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by Snowhite on 04.05.08 12:00

  Nuk me qellon shpesh te shikoj filma ne pergjithesi. Po keto horror do kisha qejf t'i shihja kur te isha me shoqerine. Nuk ndikojne te une fare.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:22

  i shikoj shume po sndikojne fare te mua

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by kitty on 13.05.08 0:13

  me pare me pelqenin tani jo me:madje me merzisin ose ma shpifin
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by angel on 26.05.08 1:26

  Shoh se me pelq,po per te ndiku fare!!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:32

  o my god nuk i shoh dot se vdes frike, i kam tmerr kto filma dhe kane nje ndikim shum te madh tek mua pasi me duket sikur ajo gjeja frikshme ndodhet mbrapa meje dhe mezi fle ne darke jam shum frikacake Embarassed Embarassed

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:01

  filmat horror jan te preferuarit e mi Very Happy lol
  vetem se pothuaj nuk shof fareee tv
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by piccola_stella on 16.12.08 19:38

  ...shoh dhe tmerrohem...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by Stela on 29.12.08 13:30

  Ehe.. shoh.. zakonisht kur jam me shoqerin.. gjths.. si kam ne aq qefff.. => s'ndikojn fare!! Sad

  Sponsored content

  Re: shikoni filma horror??sa ndikojne ato tek ju??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:22