FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by fefe_metallica on 25.06.08 15:34

  g-unit girl wrote:mmm po mire jo keq me pelqen, madje jam une ajo qe e lavderoj shume shkollen RazzVery Happy
  nice nice Wink

  ajo shkolla jote te merr ne qafe lol
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by g-unit girl on 25.06.08 16:02

  fefe_metallica wrote:
  g-unit girl wrote:mmm po mire jo keq me pelqen, madje jam une ajo qe e lavderoj shume shkollen RazzVery Happy
  nice nice Wink

  ajo shkolla jote te merr ne qafe lol

  jo po ajo jotja DHASKAL TODRI pffff
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by angel boy on 08.07.08 17:00

  mir fare eshte ..
  se une jam dhe ne shkolle private
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by DarkAngel on 08.07.08 18:23

  mire eshte

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by MRR-ja on 25.08.08 20:56

  ec mo mire eshte por te an trrasat shume sidomos drejtori i duket sikur cfar drejtor jam vet p.s.
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by Stela on 29.12.08 13:52

  EEEEEeeee... nga vit 1 deri vit 4 e kisha fixim fareee... dilje hyje per qef (edhe kur kishim deren hap dilnim nga muri... pfff..kot per gallat..) po tani qe ka ardh Valentinaaaaaa... obobobobobooo.... thu ti do dalim shkenctar tgjith... sust tgjith nshk tani... ufffff... sme pelq fare...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by ezopi on 07.01.09 21:34

  Shkolle me si te gjitha shkollat ne shqiperi ose te pakten ne elbasan... kot shkurt...
  Reespect ezopi!!!!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:56

  oh ne napoli jan shum te mria se ben ca te duash ahahahha

  Sponsored content

  Re: JU KA PELQYER NDONJEHERE AMBJETI I SHKOLLES SUAJ??????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 18:01