FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Puthja e pare dhe e fundit

  Share
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Puthja e pare dhe e fundit

  Post by kasanova on 24.03.08 14:38

  kur dhe ne cvend
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by Elboy814 on 24.03.08 14:41

  puthjen e par ma kan dhen ne maternitet kur linda,puthja e fundit sot ne mengjes nje shoqe ne faqe...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by Legend_boy on 24.03.08 17:50

  puthja e pare ne vere kurse e fundit ne dimer....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by AI_CUNI_ATJE on 25.03.08 13:01

  PUTHJA E PARE NE DIMER, NDERSA E FUNDIT DJE...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:09

  E PARA S'HARROHET EDHE PSE TANI S'KA SHUME RENDESI PER MUA.E FUNDIT SE MBAJ MEND...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:42

  PUTHJA E FUNDIT KA QENE DJE PARADITE...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:42

  PUTHJA E PERE:... ....


  Last edited by piccola_stella on 16.12.08 19:46; edited 1 time in total
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:36

  akoma se kam dhene kur ta jap do tju larmeroje te gjitheve
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by piccola_stella on 05.01.09 14:18

  ...e fundit 24 gushte 2008...ora gati 1...ulur ne shkalle...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:13

  PUTHJA E PARE DHJETOR 2005(pas kinemase)

  E FUNDIT (EH KU AK PUTHJE TE FUNDIT ME AHAHHA

  Sponsored content

  Re: Puthja e pare dhe e fundit

  Post by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Current date/time is 24.06.18 11:48