FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  PIRSING

  Share
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  PIRSING

  Post by kasanova on 24.03.08 14:14

  Do t ju pelqente nje i tille
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: PIRSING

  Post by DON_PABLO on 24.03.08 14:16

  E KAM NJE NE FLOK HAHAHA
  NUK ME PELQEJNE FARE
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: PIRSING

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 14:17

  DERI NE KETO MOMENTE NUK KA ASNJI, POR NUK BESOJ TE VE NDONJEHERE...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PIRSING

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:43

  KAM PASUR FIKSIM KUR KAM QENE ME I VOGEL POR SBESOJ SE DO VE NDONJEHERE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PIRSING

  Post by moon_girl on 28.03.08 18:10

  ME PELQ SHUME PIRSING NE HUNDE POR VET NUK DO TA BEJA NJE GJE TE TILLE.E KAM HUNDEN TE SHENJTE. Razz

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: PIRSING

  Post by kitty on 20.04.08 12:33

  e kam fiksim pirsin tek mjekrra
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: PIRSING

  Post by Snowhite on 30.04.08 19:09

  Disave i duket shume bukur. Une nuk do te pelqeja te beja nje.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: PIRSING

  Post by jeta on 04.05.08 11:13

  ndoshta e ve,i kam qef por tatoo po qe e kam fiksim
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PIRSING

  Post by angel on 26.05.08 1:07

  Pergjithesisht i kam qejf.E kam nje nese mund te quhet pirsing ne pjesen e siperme te veshit
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PIRSING

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:54

  kam fiksim nji te vetulla

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: PIRSING

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:33

  vetem ne vesh, skam ndermend te shpoj ndonje pjese tjeter te trupit ! lol
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: PIRSING

  Post by egoistja on 19.06.08 17:58

  me pelqen nje tek hunda po kam frike. ve ndonjehere me ngjitje
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PIRSING

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:43

  KOHET E FUNDIT PO VDES PER NJE TEK VETULLA.EDHE PSE NUK DO TA BEJ SEPSE JAM FRIKACAKE DHE ESHTE NJE KAPRICO E MOMENTIT SEPSE U FRYMEZOVA NGA KRISTI TE STAR AKADEMI.ISHTE KERCIMTARI IM I PREFERUAR
  avatar
  Trendygirl
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 11
  Age : 24
  Location : Gjirokaster, Albania
  Job/hobbies : te kercej, te dal me shoqerine, te degjoj muzike, te chatoj ne internet...
  Humor : Zakonish jam tip i qeshur.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PIRSING

  Post by Trendygirl on 19.07.08 17:52

  Per piercings vdes,kam nja 7 vathe ne vesh po tani kam shume qejf te bej nje ne gjuhe.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PIRSING

  Post by angel on 19.07.08 19:29

  Trendygirl wrote:Per piercings vdes,kam nja 7 vathe ne vesh po tani kam shume qejf te bej nje ne gjuhe.

  Wow lum si ty qe te lejne se une nje qe bera me zor e kam be
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: PIRSING

  Post by DarkAngel on 20.07.08 18:19

  gje e bukur eshte mua ne pergjithesi me pelqen
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PIRSING

  Post by g-unit girl on 29.07.08 12:40

  pirsing ma shpifin sidomos ato ne buze ububuja me rrenqethin mishin
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: PIRSING

  Post by angel boy on 29.07.08 12:54

  pirsing me pelqejne tek gocat..tek hunda me shume
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: PIRSING

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:43

  ....jo fare....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: PIRSING

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:24

  po ik re ca pirsing thu ti slat me tela pa ven ne trup ahahahah

  Sponsored content

  Re: PIRSING

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 4:34