FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  TATOO...

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TATOO...

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:55

  jane cool
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: TATOO...

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:52

  vdes per tattot, fiksim e kam nje tatto ne ndonje pjese te trupit
  me gjtihe qejf do e beja nje Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: TATOO...

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:43

  dua te bej nji qe te shkruaj "Peace" ose "Freedom"
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: TATOO...

  Post by Gjak_Verdheblu on 20.06.08 0:53

  Ky eshte Tatto qe kam shume fiksim.Se kam bere akoma,por doa ta bej shume shpejte.


  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: TATOO...

  Post by Living_bride on 21.06.08 11:34

  aahhh sa me pelqejne mua. dje i deklarova prindit mashkull qe do e e bej nje tatoo paaatjeteeerrr. po mendoj te bej..... hhmmm... per momentin kam shum ide, kur ta vendos do e them....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TATOO...

  Post by angel on 22.06.08 11:18

  Living_bride wrote:aahhh sa me pelqejne mua. dje i deklarova prindit mashkull qe do e e bej nje tatoo paaatjeteeerrr. po mendoj te bej..... hhmmm... per momentin kam shum ide, kur ta vendos do e them....
  Dmth ta aprovuan idene primderit?
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: TATOO...

  Post by Living_bride on 22.06.08 15:25

  [quote="angel"]
  Living_bride wrote:aahhh sa me pelqejne mua. dje i deklarova prindit mashkull qe do e e bej nje tatoo paaatjeteeerrr. po mendoj te bej..... hhmmm... per momentin kam shum ide, kur ta vendos do e them....
  Dmth ta aprovuan idene primderit?[/quote

  babi me pa njeher shtrember dhe nuk foli(dhe une qe jam mesuar, kjo dmth qe ta harroj sa te jem ne vareesin e tyre, por edhe me tej)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TATOO...

  Post by moon_girl on 22.06.08 16:30

  avatar
  Trendygirl
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 11
  Age : 24
  Location : Gjirokaster, Albania
  Job/hobbies : te kercej, te dal me shoqerine, te degjoj muzike, te chatoj ne internet...
  Humor : Zakonish jam tip i qeshur.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TATOO...

  Post by Trendygirl on 19.07.08 17:58

  Me pelqejne po jo qe ta bej vet
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: TATOO...

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:45

  ....do me pelqente te shkruaja daten e marteses se prinderve te mi....tek kyci kembes se djatht...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: TATOO...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:23

  po ce dua vizatimin ore un vizatim jam vet ahahahhaha

  Sponsored content

  Re: TATOO...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:42