FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  TATOO...

  Share
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  TATOO...

  Post by kasanova on 24.03.08 14:12

  a do te ishit te gatshem te benit nje vizatim ne trupin tuaj...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: TATOO...

  Post by DON_PABLO on 24.03.08 14:15

  ME KENAQESI POR S'DUA.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: TATOO...

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:44

  KAM NDERMEND TA BEJ, KUR TE NDODHE DO JUA THEM
  avatar
  Satana
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 11
  Age : 26
  Location : Atje ku jeta sjell fatkeqesi
  Job/hobbies : Metal
  Humor : Bad
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-02

  Re: TATOO...

  Post by Satana on 02.04.08 14:40

  pse jo

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: TATOO...

  Post by IL PADRONE on 02.04.08 15:56

  ndoshta
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: TATOO...

  Post by devil princess on 02.04.08 16:32

  po normal qe do e bej nje po kur te rritem dhe pak
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: TATOO...

  Post by Legend_boy on 02.04.08 16:47

  e kam fiksim ta beje nje ne qafe....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: TATOO...

  Post by Gjak_Verdheblu on 02.04.08 20:16

  Un do ta bej nje ke pulpa kembes.E kam menduar nje te bukur fare.Koken e Tigrit Verdheblu.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: TATOO...

  Post by devil princess on 03.04.08 15:06

  UNA DO BEJ NJE GJARPER SHUME TE MADHE QE TE FILLOJE NGA QAFA(PARA)DERI NE FUND TE KURRIZIT NORMALISHT KUPTOHET NE KURRIZ
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: TATOO...

  Post by Legend_boy on 03.04.08 17:41

  me poshte nuk vazhdohet
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: TATOO...

  Post by devil princess on 04.04.08 14:25

  JO
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: TATOO...

  Post by Legend_boy on 04.04.08 17:22

  lol!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: TATOO...

  Post by devil princess on 04.04.08 17:38

  HA HA HA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TATOO...

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:46

  PO PASTAJ DO TE THERRASIN SNAKE GIRL DHE DO TE KEN FRIKE NGA TY.
  HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TATOO...

  Post by DarkAngel on 06.04.08 18:36

  do ta bej me kalimin e kohes po them se mund te behem pishman
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: TATOO...

  Post by devil princess on 06.04.08 18:38

  dj_diti wrote:PO PASTAJ DO TE THERRASIN SNAKE GIRL DHE DO TE KEN FRIKE NGA TY.
  HAHAHAHAHAHAHAHAHA
  PPPPPFFFFFFF EH SKA GJE DHE PAK FRIKE DUHET TE TE KENE NDONJEHERE
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TATOO...

  Post by CoYoT on 06.04.08 21:42

  inicialet e dikujt ne qafe me shkronja kineze...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TATOO...

  Post by DarkAngel on 22.04.08 17:00

  weeeeeee kush na qenka siper HO VOGLIA DI TE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TATOO...

  Post by moon_girl on 22.04.08 18:27

  me pelqejne po nuk do ta beja nje te tille
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: TATOO...

  Post by Snowhite on 30.04.08 19:04

  Me pelqejne ato tatuazhe qe kane nje kuptim te vecante. Bukur do ishte ta beja nje ne te ardhmen.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TATOO...

  Post by moon_girl on 02.05.08 23:44

  UNE DO TE DOJA NJE TATUAZH ENGJELLI NE KURRIZ.DO TE ISHTE SHUME NICE.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: TATOO...

  Post by jeta on 03.05.08 16:44

  do e bej,iniciale me kuptim
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TATOO...

  Post by angel on 26.05.08 1:16

  I kam qejf e shpresoj te bej nje ne te ardhmen
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TATOO...

  Post by CoYoT on 30.05.08 15:31

  poooo do bej nji engjell ne shpatull...
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: TATOO...

  Post by Greta on 30.05.08 15:56

  Me pelqejne shume tatuazhet dhe kam menduar qe kur te jem ne nje moshe me te madhe te kem nje te tille se cfare se di akoma...

  Sponsored content

  Re: TATOO...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:39