FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Elboy814 on 19.03.08 19:10

  cilen lende mesoni me me shume deshire?
  un psh me pelqen informatika
  dhe normal fiskultura mbetet e preferuar per te gjith
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 18:20

  UNE SE KAM TE PREFERUAR FISKULTUREN PER DI ARSYE TE MIA, POR ME PELQEJNE LENDET EKZAKTE...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:53

  HISTORIA sepse jam shume kurioz te di te kaluaren e botes ne pergjithesi
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Stela on 24.03.08 12:57

  Teknologjia.. se do me duhet per arkitekturen... edhe pse nuk hyj asnjehere at ore...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by fefe_metallica on 25.03.08 17:12

  edhe e imja tekonologjia
  ashtu si cdo nxenes te dhaskali

  se asnjeher sbejme mesim me roshin
  haha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by angel on 28.03.08 0:17

  lenda ime e preferuar eshte kimia

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by IL PADRONE on 28.03.08 0:18

  fiskultura
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Elboy814 on 28.03.08 0:18

  informatika dhe kjo me dy menje

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by IL PADRONE on 28.03.08 0:19

  fiskultura
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Musafir on 28.03.08 0:19

  teknologjia
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:14

  BIOLOGJIA,GJERMANISHTJA.
  TE TJERAT I MESOJ NGA E KEQJA
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Ermagedon on 07.04.08 16:37

  tekno se na man me gallata presori
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Smart_Snake on 07.04.08 16:42

  fiskultura....

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by IL PADRONE on 07.04.08 16:46

  lenda bosh

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by kitty on 15.04.08 20:35

  matematika
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by DarkAngel on 15.04.08 21:10

  HISTORIAAAA
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:38

  biologji...kimi...fizik...matematik.......
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:03

  Me pelqejne me shume lendet ekzakte. Fizika eshte e bukur kur di t'i zgjidh ushtrimet. Po ashtu edhe matematika. Po me duken me pak te lodhshme biologjia dhe kimia dhe keto me pelqejne shume. Edhe sociologjia nqs do zhvillohej ashtu sic duhet, eshte lende shume e bukur dhe terheqese.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by jeta on 06.05.08 22:48

  letersia,fizika,kimia,sociologjia,italishtja,anglishtja,gjermanishtja,historia
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:57

  anglishtja, lende qe me pelqen dhe e mesoj me qejf madje edhe motres se vogel i them aman mi jep te ti bej motla jote ty. si lende vdes fare me mire po zysha e kasj lende booooo sa llafe kam bere me kte une madje ksiha ore qe nuk futesha ne mesim sidomos ne fund te shkolles Very Happy
  edhe fiskulturen do doja ta kisha qejf po ajo zysha na ka bere qe ta urrejme tgjtiha gocat fiskulturen. aman mer vetem te vini nga shkolla jone uee uee me te ik zari fare Razz
  megjtihate fisk e bukur eshte sidomos kur luhet volejboll e basketboll se kur fillojne ushtrimet me tu shpif

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:25

  ej mpelqejne lendet shkencore mu, vetem se ta nxijn jeten zojat po kshu i kam me qef lol
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by g-unit girl on 04.11.08 22:50

  ANGLISHTJA bounce Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by piccola_stella on 08.11.08 23:17

  ....kohet e fundit po me pelqen me shume kimia....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:07

  dizanjim te veshjeve dhe motim te vidiove e kam fiksima fare

  Sponsored content

  Re: cila eshte lenda juaj e preferuar???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 18:26