FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 14:02

  UNE PSH NJE NATE NUK KAM FJETUR AS 3 ORE GJUME...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by DON_PABLO on 24.03.08 14:05

  24 ORE/24 PARA 2 DITESH
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by kasanova on 24.03.08 14:53

  48 ore
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 17:59

  3 nete pa gjume 72 ore date 31,1,2....shume eh


  Last edited by Legend_boy on 08.04.08 17:49; edited 1 time in total
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Stela on 04.04.08 22:23

  Kur ikem eskursion ne Korce, ku ndenjem 2 dite, kam fjetur fiks 6 minuta
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by fefe_metallica on 05.04.08 0:12

  fundjaven e shkuar

  u zgjova ne oren 7:10 (e mbaj mend shume mir)
  ika ne tirane ate dit e kam gdhi atje se qesh ne ja 2 koncerte ,
  erdha ne elbasan ne oren 12 dhe deri ne 6 kam nejt para pc , pastaj dola , ne 9 ne shtepi ja futa gjumit!

  i bie :

  38 ore pa gjume !
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Greta on 08.04.08 17:44

  per kete qe thote fefe jam deshmitare se me tregoi dhe mua per ate historine pse kishte ndenjur pa gjume.. Smile Ndersa un me pa gjume kam ndenjur 24 ore pra nje dite, dhe ka ndodhur shume shpesh qe te rri pa gjume, por me shume se nje dite skam ndenjur deri tani.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by angel on 09.05.08 22:52

  Pak me shume se 24 ore

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:23

  fefe_metallica wrote:fundjaven e shkuar

  u zgjova ne oren 7:10 (e mbaj mend shume mir)
  ika ne tirane ate dit e kam gdhi atje se qesh ne ja 2 koncerte ,
  erdha ne elbasan ne oren 12 dhe deri ne 6 kam nejt para pc , pastaj dola , ne 9 ne shtepi ja futa gjumit!

  i bie :

  38 ore pa gjume !

  yy ate dite qe kshin live painkillerat e Laughing eh ca keni heq mo Laughing
  nejse un spaskam nejt naiher kaq shum, maz im ka shku qe skam fjet fare gjith naten dhe as gjith diten, do e provoj iher edhe un te rri 38 ore, jo per nai gje po un se kam sh prob Wink

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by kitty on 19.06.08 0:14

  kur isha ne Bullgari ne Olimpiad ballkanike nje dit para konkurimit (ne te ekipit shqiptar) jemi zgjuar ne 7:30 dhe kemi fjetur ne 4 te mengjezit; pastaj jemi zgjuar ne 7:30 perseri dhe kemi fjetur ne 3:39 te mengjeszit: pastaj jemi zgjuar pperseri ne 7:30 dhe kemi fjetur ne 2 te nates! dhe diten e fundit jemi zgjuar ne 7:00 gjat gjith dites kemi qene ne nje ekskursion dhe ne oren 00:00 te po ksaj dite jemi nisur per shqipri,dhe kemi arritur ne 8 mbasdite!!Hiq ato te filimit i bie qe 2 ditet e fundit kam ndenjur 37 ore rresht pa gjum!!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.06.08 0:16

  48 ORE KAM NDEJTUR UNE NJEHERE....

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by kitty on 19.06.08 0:17

  ma paske kaluar mua eeeee!!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.06.08 0:18

  EEEE PER CA ORE..... PO HE SE PO TE DUASH TI MA KALON... HAHAHA
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by fefe_metallica on 19.06.08 0:19

  Eternal_Light wrote:
  fefe_metallica wrote:fundjaven e shkuar

  u zgjova ne oren 7:10 (e mbaj mend shume mir)
  ika ne tirane ate dit e kam gdhi atje se qesh ne ja 2 koncerte ,
  erdha ne elbasan ne oren 12 dhe deri ne 6 kam nejt para pc , pastaj dola , ne 9 ne shtepi ja futa gjumit!

  i bie :

  38 ore pa gjume !

  yy ate dite qe kshin live painkillerat e Laughing eh ca keni heq mo Laughing
  nejse un spaskam nejt naiher kaq shum, maz im ka shku qe skam fjet fare gjith naten dhe as gjith diten, do e provoj iher edhe un te rri 38 ore, jo per nai gje po un se kam sh prob Wink

  haha
  po ateher kur kishin live painkiller , ti nuk ishe ne darke , vetem paradite isha me ty
  nejse se mund te behet prap kjo gje afro afro lol!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:22

  fefe_metallica wrote:
  Eternal_Light wrote:
  fefe_metallica wrote:fundjaven e shkuar

  u zgjova ne oren 7:10 (e mbaj mend shume mir)
  ika ne tirane ate dit e kam gdhi atje se qesh ne ja 2 koncerte ,
  erdha ne elbasan ne oren 12 dhe deri ne 6 kam nejt para pc , pastaj dola , ne 9 ne shtepi ja futa gjumit!

  i bie :

  38 ore pa gjume !

  yy ate dite qe kshin live painkillerat e Laughing eh ca keni heq mo Laughing
  nejse un spaskam nejt naiher kaq shum, maz im ka shku qe skam fjet fare gjith naten dhe as gjith diten, do e provoj iher edhe un te rri 38 ore, jo per nai gje po un se kam sh prob Wink

  haha
  po ateher kur kishin live painkiller , ti nuk ishe ne darke , vetem paradite isha me ty
  nejse se mund te behet prap kjo gje afro afro lol!

  AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Laughing o sa kam qeeeesh (erdhi babi ktu ne ato memonte tha ca pate mi lol)
  lol!

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by kitty on 19.06.08 0:24

  nje keshille per te gjith ata qe duan te rrine sa me shum pa gjum :pini sa me shume kafe por kujdes se mos iu zej gjumi te bankat e shkolles!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:25

  jo kafe se ka ca rob si puna ime qe si ben mire kafja, edhe red bull thuaj Wink

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by kitty on 19.06.08 0:28

  s para e kam qef red bullin megjithse shumica e njerzve e ka
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by angel on 06.07.08 23:37

  Se di me saktesi se po pertoj e ti llogaris po me shume se 24 eshte e sigurte
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:12

  boh
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:15

  31 ore nga berlini ne it qe u nsia ne dark harita ne napoli brindisi naten dhe apstaj ter diten deri ne oren 3 tnates apsi takova shoqerin e shkum ne pab

  Sponsored content

  Re: DERI NE SA ORE KENI QENDRUAR PA GJUME?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:56