FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  SA DINI TE KERCENI???

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by angel on 15.06.08 22:15

  U dashka me te pare ty pra,jo qe jam keq une po me teper per rapin se seshte qe e kercej shume a shpesh!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by g-unit girl on 16.06.08 6:02

  angel wrote:U dashka me te pare ty pra,jo qe jam keq une po me teper per rapin se seshte qe e kercej shume a shpesh!

  hahaha poo mi lal me gjithe qejf, vetem me thuaj ti se kur edhe une jam gati jo vetem per ty por per kedo tjeter Very Happy Razz haha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:10

  ca jan kto popullore apo tallava apo hipop sja kam idene, se nuk e ndjek dot ritmin ! :S
  METAL PO !
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:24

  oh sflas dot kush do le tvi ta provoj ahahahahah he se shaka di goxha cdo tyme sidomos tango

  Sponsored content

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:36