FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  SA DINI TE KERCENI???

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  SA DINI TE KERCENI???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 13:31

  JU PELQEN?
  NE CA NIVELI JENI ?
  STILI JUAJ I PREFERUAR ?
  LET'S TALK ABOUT IT... bounce bounce
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by kasanova on 24.03.08 15:00

  mjaftueshem
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Legend_boy on 24.03.08 17:56

  shume pak por them se me kalimin e kohes do mesoj akoma me shume te kercej
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:42

  NUK RRI STATIK FARE
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by green street elite on 26.03.08 16:38

  POTHUAJSE SDI FARE.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Elboy814 on 26.03.08 16:44

  di qe per te kercy duhet me leviz kembet sipas ritmit.... cheers

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 17:05

  une di shume pak, megjithese me pelqen kercimi
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Ermagedon on 27.03.08 0:50

  Per kercim jam brryl fare
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by angel on 27.03.08 23:36

  mua per vete me pelqen kercej dhe besoj se kercej mire,nuk jam keq aspak
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Musafir on 28.03.08 0:00

  nuk di te kercej fare
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:20

  une them se di te kercej icik... ca kenge jo te gjitha...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by devil princess on 30.03.08 13:23

  KERCEJ SHUME METALIN NE PERGJITHESI
  KUR ISHA CA ME E VOGEL KAM QENE NE BALET DHE VALLE POULLORE
  MGJTH KERCEJ SHUME MIRE(TE PAKTEN KESHTU ME THONE)
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:25

  lum si ty, paskemi nje valltare ne forum....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by devil princess on 30.03.08 13:36

  ou shi ky me vete e ke ti???
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 13:47

  HOUSE VDES TE KERCEJ.THEM SE E KERCEJ MIRE.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by devil princess on 30.03.08 13:51

  HAUSSI NUK ME PELQEN FARE PO E KERCEJ GOXHA MGJTH MA SHPIF
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:52

  HOUSE ESHTE MUZIKA IME PREFERENCIALE...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by devil princess on 30.03.08 13:53

  MMMMMMMMMMMMMMMM
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Snowhite on 28.04.08 9:47

  Me te kercyme nuk lodhem asnjehere. I pershtatem te gjitha kengeve, them se mire. Keto 2 vjetet e fundit vdes te kercej house neper festa.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by moon_girl on 28.04.08 12:14

  DI SHUME MIRE(TE PAKTEN KESHTU MENDOJ UNE)
  ME PELQEN ME SHUME BREAK DANCE SI AJO TE FILMI STEP UP THE STREATS 2.ESHTE E PAPARE FARE.ME PELQEN DHE TIP-TAP PO ESHTE SHUME E VESHTIRE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by piccola_stella on 18.05.08 21:16

  KERCEJ... SH SH MIR JO POR ....E KALOJ PROVIMIN....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by angel on 18.05.08 23:42

  Kam hall mos kam harru te kercej(bej shaka).Jo se ne fakt ka rrezik se kemi shume kohe pa feste e pa kercy.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by DarkAngel on 19.05.08 17:23

  proven e kaloj sjam as mire as keq

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by kitty on 10.06.08 23:44

  popullore nuk di fare fare fare;per metal hause dhe hip-hop s jam keq
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:53

  ehh mire te thy ne mes per kercim lool haha
  jo per ti bere qejfin vetes po sinqerisht di te kercej shum mire hip hop, r&b, rap, house
  edhe popullore jo keq, dhe vdes per danc sportiv deh breakdance qe se kercej dot SadSad
  shum stile te veshtira ka:(( me vjen icik inat qe sdi nejse

  Sponsored content

  Re: SA DINI TE KERCENI???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 17:18