FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by angel on 18.06.08 20:54

  Jo mi jo se nuk jane ashtu,te pakten nga ca kam kalu une,ku gjen me mire se shoqet!!Sa i dua shoqet emia me te ngushta sia keni idene Very Happy
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Greta on 18.06.08 20:56

  Por jo me shume se sa te dum neve ty un te pakten Very Happy se bej shaka.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by g-unit girl on 18.06.08 20:59

  pse mii mos ta duam ANGEL ne ee ??
  eshte goc njiiish, e papare fare Very Happy
  te puuuuc fooort yllo
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by angel on 18.06.08 21:27

  Jo jo Greta ka thene qe me do me shume se une ate,shaka dmth se e di ajo qe duhemi njesoj ne!!1
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by egoistja on 19.06.08 17:48

  me mire nje shok i ngushte. keshtu i sheh dhe i llogjikon gjerat edhe me mendje mashkulli. pastaj nuk ka as arsye per xhelozi........
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by CoYoT on 25.06.08 13:21

  ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE, TE PAKTEN SHOKU MI THOT GJERAT TAMAM ASHU SIC JAN NDERSA SHOQA GJITHMON DO TJET ME MIRE SE MU E KSHU ASNJEHER SDO JET 100% E SINQERT , TJEMI REALIST DMTH ASNJE STE DO ME MIRE SE VETEN PO TPAKTEN SHOKU SDO KET NAI INTERES... LE QE UN JAM TOTALISHT E ZGENJYER NGA SHOQERIA.. BOO
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by angel on 25.06.08 13:25

  CoYoT wrote:ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE, TE PAKTEN SHOKU MI THOT GJERAT TAMAM ASHU SIC JAN NDERSA SHOQA GJITHMON DO TJET ME MIRE SE MU E KSHU ASNJEHER SDO JET 100% E SINQERT , TJEMI REALIST DMTH ASNJE STE DO ME MIRE SE VETEN PO TPAKTEN SHOKU SDO KET NAI INTERES... LE QE UN JAM TOTALISHT E ZGENJYER NGA SHOQERIA.. BOO

  Mos pse kshu mi???Njs se e kam parasysh
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by CoYoT on 25.06.08 13:32

  angel wrote:
  CoYoT wrote:ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE, TE PAKTEN SHOKU MI THOT GJERAT TAMAM ASHU SIC JAN NDERSA SHOQA GJITHMON DO TJET ME MIRE SE MU E KSHU ASNJEHER SDO JET 100% E SINQERT , TJEMI REALIST DMTH ASNJE STE DO ME MIRE SE VETEN PO TPAKTEN SHOKU SDO KET NAI INTERES... LE QE UN JAM TOTALISHT E ZGENJYER NGA SHOQERIA.. BOO

  Mos pse kshu mi???Njs se e kam parasysh


  ok po ssshhhhhhhhht Wink
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:21

  EL_NINJO wrote:
  nerida wrote:
  Legend_boy wrote:nuk e kam provuar te kem shoqe te ngushte por them me mire nje shoke te ngushte


  ...JO TE KEQEN SE SHOKU TA MER DASHNOREN SHOQA JO....  ME MIR ASNJERIN .....ME MIR MAMIN...


  eee po po ta mori shoku dashnoren ,luan me jten pastaj...


  Pse do ta vrisje donaldin ti po te merte dashnoren.....

  N.B. : Me lajmero dhe mua se do e beja para teje ...... (edhe pse se besoj qe ta mari dashnoren ty ...esht cun i mir...)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Elboy814 on 18.07.08 20:22

  hahahah gjera tpamundura te ndodhin,ta ma bej donaldi mua kte po tia baj un atij...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by piccola_stella on 20.07.08 16:58

  EL_NINJO wrote:hahahah gjera tpamundura te ndodhin,ta ma bej donaldi mua kte po tia baj un atij...

  hahahah....pse mendon se mund tja besh...tani per tani se besoj se donaldi ska dashnore....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Elboy814 on 20.07.08 17:39

  po po nuk ka...
  pse a thua ta provoj tia marr njeher.hahahaha
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by piccola_stella on 20.07.08 18:11

  EL_NINJO wrote:po po nuk ka...
  pse a thua ta provoj tia marr njeher.hahahaha


  un di qe ka te dashur e jo dashnore....apo ka dhe dashnore ....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Elboy814 on 20.07.08 18:14

  psss sme takon mua me fol per kte gjera,pyte vet(dhe per kte muhabet kalojmte tema thashetheme per antaret e forumit)

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 14:03

  MEndoj se eshte bukr te kesh miq pasi jemi qenie qe kemi nevoje per njeri tjetrin , un kam nje shoqe te ngusht dhe nje shok te ngushte nese do thoja se ke me ke kam me miqesi este me shokun tim...me te ndaj shume me shume se me veten time..kur flas me te me duket sikur flas me pavetedijen time pra ndaj cdo gje shtu si i ndan dhe ai me mua ...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by g-unit girl on 04.11.08 22:51

  SHOK, i dua shuuume shoket e mi, jane njiiiiiish, si shpiiiiiirt, cuna 1 Very Happy
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by ezopi on 09.01.09 22:06

  Me mire te kesh gjithmone nje shok ose shoqe te seksit te kundert sepse ata asnjehere nuk do te beheshin xheloze per ty...sepse vajza nqs shiokojne nje shoqe qe vishet,ka fat ne shoqeri edhe dashuri me shume se ato atere behen xheloze....per cunat e njejta gje per shoket e tyre...keshtuqe me mire te kesh nje te seksit te kundert...une per veten time nuk kam shoqe as shoke te ngushte saper ti treguar te gjitha gjerat nuk me pelqen te hapem me njerzit...por gjithsesi kam disa shoke edhe shoqe qe me tregojne sekretet,problemet dhe hallet e tyre...edhe me konsideroje shok te ngushte...have funn!!!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:38

  me mir te 2 ne momente te evshtira

  Sponsored content

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:20