FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.03.08 12:41

  JEPNI MENDIMET TUAJA...
  UNE PSH KAM NJE SHOQE TE NGUSHTE, QE E KAM SI MOTER...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:14

  nuk e kam provuar te kem shoqe te ngushte por them me mire nje shoke te ngushte
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:55

  shoqe qe cke me ate pune. 1000 here me mire me seksin e kundert
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Elboy814 on 25.03.08 1:58

  me mir shok te ngushte se shoqja e ngushte qellon qe bie brenda me ty pastaj nuk esht me shoqe e ngushte por...
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Musafir on 25.03.08 12:58

  te dy se bashku
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:10

  SHOQET JANE ME TE SINQERTA
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:31

  Meqe une kam vetem shoqe, po them me mire nje shoqe sepse ajo te kupton me mire. Sot edhe pse dua, nuk me ka qelluar te krijoj nje shoqeri te ngushte me nje djale.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by fefe_metallica on 28.04.08 18:59

  shok !

  me 1 shoqje te ngushte futesh ne 100 ngaterresa nga te gjitha llojet !
  ehhh
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by angel on 09.05.08 22:16

  Nuk besoj se ka shume rendesi.Mjafton te jete nje mik i ngushte per ty ne plot kuptimin e fjales.mgjt nuk kam patur ndonjehere deri me sot nje shok te ngushte sic mund te kem disa shoqe te miat.Po kam degjuar e per shume goca qe kane shok te ngushte.Nuk shoh nd gje te keqe dmth.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by piccola_stella on 18.05.08 21:07

  Legend_boy wrote:nuk e kam provuar te kem shoqe te ngushte por them me mire nje shoke te ngushte


  ...JO TE KEQEN SE SHOKU TA MER DASHNOREN SHOQA JO....  ME MIR ASNJERIN .....ME MIR MAMIN...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Elboy814 on 19.05.08 15:29

  nerida wrote:
  Legend_boy wrote:nuk e kam provuar te kem shoqe te ngushte por them me mire nje shoke te ngushte


  ...JO TE KEQEN SE SHOKU TA MER DASHNOREN SHOQA JO....  ME MIR ASNJERIN .....ME MIR MAMIN...


  eee po po ta mori shoku dashnoren ,luan me jten pastaj...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by fefe_metallica on 19.05.08 18:16

  ca qenka kjo te merr shoku te dashuren........

  nejse
  me mir shok , se shok te ngushte gjat gjith jetes sime 3 kam pas , me 1 vazhdoj , kurse ato 2 te tjeret sjan ne Shqiperi!
  kur shoqje te ngushte as 2 vjet nuk ka zgjat miqesia se gjithmon del 1 gje ..
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Cinderella on 19.05.08 18:24

  ska shume rendesi mjafton te jete mik i mire po un per vete skam pas na nje her shok te ngusht vetem shoqe...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by DarkAngel on 19.05.08 21:59

  edhe une si kjo lart mendojWink
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:46

  [b] me mire shok te ngushte se sa shoqe, pasi sot gocat jane bere icik te keqija , te kane zili etj
  ehde pse seshte keq nje shoqe e ngushte te cilen ta kesh si moter Very Happy
  une per vete kam 2 shoke te ngushte fare qe i konsideroj si vllezer ashtu sic me konsiderojen edhe ato mau si motla e tyre, jane me te vertet te mrekullueshem, rob zoti, flori.
  i duuuuaaaaa shuuum me gjithe zemer e shpirt.
  por edhe shoqe kam te mira po jo aq sa ti konsideroj motla, kam nja dy shoqe te mira

  p.s dicka e rendesishme per mua, po shum madje
  E KU KA SHOQE ME TE MIRE SE MAMI DHDE MOTRAT E TUA ??
  i dua shum SmileSmile

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:14

  Shok shok, me cunat me ecen me mir muhabet, shum me mire

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by kitty on 18.06.08 18:31

  mendoj me mir nje shok i ngushte pasi vajzat jane shum llapazane!!
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:34

  NJE SHOQE PA DISKUTIM VETEM KESHTU MBETET GJITHMON SHOQE SE...
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Greta on 18.06.08 18:36

  sdo ishte keq te kishe dhe nje shok te ngushte dhe nje shoqe qe per situata te ndyshme te dije ku te drejtoheshe ose nese nese ndonjeri/ra te zhgenjen apo ku e di un te pakten ke dike tj ku te mbeshtetesh

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by kitty on 18.06.08 18:42

  po edhe shoku mund te mbetet gjithmone shok dhe behet pastaj si vellai qe do te doje ta kishe pasur gjithnje; qe nuk te pengon ne asnje rast dhe esht gjithmone aty per te degjuar mbrojtur dhe keshilluar!(pa diskutim me mir nje shok)
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:48

  sma mbush mendjen. po ja dhe shojqa behet si moter ku eshte ndryshimi?

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by kitty on 18.06.08 18:53

  ;un kam dhe shok dhe shoqe te ngusht dhe i dua dhe i vlersoj shum te dy! Por nuk e di per aq sa i njoh un njerzit dikur nje shoqe e "mir" qe kam patur me zhgenjeu komplet me egon e saj; ndoshta sepse vajzat jane nga natyra me shum ziliqare a ku di un!!!
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:59

  mendoj se per nje goc eshte me mire nje shoqe sepse me nje shok nuk mund te flasesh per te gjitha gjerat pastaj nje djal mund ta kesh ne menyr tjeter dhe nje shoqe duhet.si thua?

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by kitty on 18.06.08 19:05

  po nga kjo ane ke te drejte sepse per disa gjera vajzat i kuptojne me mir vajzat!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by g-unit girl on 18.06.08 20:02

  kitty wrote:po edhe shoku mund te mbetet gjithmone shok dhe behet pastaj si vellai qe do te doje ta kishe pasur gjithnje; qe nuk te pengon ne asnje rast dhe esht gjithmone aty per te degjuar mbrojtur dhe keshilluar!(pa diskutim me mir nje shok)

  e mbeshtes plotesisht mendimin e KITTY
  te tille kam shokun tim, me mbeshtet shum, me ndihmon ne disa raste, me mbron keshillon a ku di une tjeter, shkurt mhb eshte cun flori, rob zoti, e duaa shuum ashtu sic edhe ai mua Very Happy
  per kte me vjen mjaft mire.
  shoqet boo aman tkeqen vetem me ta fut jane Mad

  Sponsored content

  Re: ME MIRE NJE SHOK TE NGUSHTE APO NJE SHOQE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:01