FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  cfar beni ne kohen e lire??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Elboy814 on 24.03.08 1:40

  kryesisht surf on the net
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:16

  zakonisht dal me shoket pijm ndonje kafe
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by kasanova on 25.03.08 19:57

  varet cer t me teket
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:36

  RRI KOT,BEJ KOT

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by don acsente on 25.03.08 22:46

  nuk kam kohe te lire

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by don acsente on 25.03.08 22:46

  se artistet jane te zene gjate gjithe kohes
  apo jo pablo
  ?
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by green street elite on 26.03.08 16:33

  VARET PO ZAKONISHT DAL ME SHOKET OSE LEXOJ OSE NET
  avatar
  il_professore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 8
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by il_professore on 26.03.08 16:38

  ja merem me llafe thashe - theme
  hahahahahaah
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by angel on 27.03.08 23:47

  pergjithesisht rri ne net ose shoh tv,por kjo e para me shume.pa perjashtuar edhe te daluren me shoqet.

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:59

  pres qe te bjer shi
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Musafir on 28.03.08 0:04

  flej gjume

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by IL PADRONE on 28.03.08 0:07

  hajt naten ti qe flike gjume
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Musafir on 28.03.08 0:08

  naten dhe ti

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by IL PADRONE on 28.03.08 0:10

  por une nuk fle gjume ne kohen e lir
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Elboy814 on 28.03.08 0:55

  net..
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Snowhite on 28.04.08 9:53

  Me shume ne pc rri, shikoj ndonjehere tv, ose kendoj e kercej per qef tim.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by moon_girl on 28.04.08 12:11

  MERREM ME KOMPJUTER,DEGJOJ MUZIK,KENDOJ,LEXOJ...PO NDONJE REVISTE AMA SE ME LIBRAT ME KA ARDHUR ME MAJE TE HUNDES.NDONJEHER EDHE DAL,SHIKOJ TV,NDONJE FILM,THE VOICE(KILLER KARAOKE)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by angel on 09.05.08 22:37

  Tani psh ne net po rri
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:49

  NE INTERNET...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:06

  muzik (pa te cilen nuk rri dot ne asnje moment) net, msn, tv (ndonjehere)
  kaq

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:13

  o El ninjo teme duhet ta kishe hap "CFARE BANI..." haha lool
  nejse as vet se di ca baj, ca te me dali para lol
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:23

  ri me te algjes ne nje cep ruge e lujm triples

  Sponsored content

  Re: cfar beni ne kohen e lire??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:39